Jump to content
Guest пламен1

Барче за Сивик 5 генерация

Recommended Posts

Guest пламен1

здравейте предстой ми покупка на сивик,но като гледам повечето от 5 генерация нямат барче до скоростния лост.проблем ли е да се постави и колко ще струва тази екстра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Не ,не е проблем да се постави :plane: .Има и версии с такова оригинално ,но май са за US пазара....както и да е ,по-скоро трябва да си намериш такова барче-или 2-ра употреба или от интернет да си поръчаш или от магазин за аксесоари,иначе поставянето не е никакъв проблем :) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

здравейте предстой ми покупка на сивик,но като гледам повечето от 5 генерация нямат барче до скоростния лост.проблем ли е да се постави и колко ще струва тази екстра?

Както каза колегата няма проблем със слагането на барчето а за цени мисля че вървят от 60 до 100 лв втора ръка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

и аз си тарся оригинално барче за сивик англичанка ,но не намирам.оспех с тарсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

барче за англичанка ли? :D че каде ще гослагаш това нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest пламен1

все не ми е ясно на кой модел им викат "англичанка"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хаха, малко offtopic - когато Volvo пробват да навлязат на US пазара, го правят с уникален за годините модел, много комфортен, сигурен, на добра цена..... какво е учудването обаче, когато се оказва, че колата просто не се купува въпреки очевидните приимущества, добра цена и много силна реклама... Прави се маркетингово проучване, при което се оказва, че 88% от потенциалните купувачи се отказали поради липса на !!! места за поставяне на чашки !!!:D:P След това поради тази прична пускат модел с много такива места, който се купува според очакванията ;) та.... американска му работа ;)

Не ,не е проблем да се постави ;) .Има и версии с такова оригинално ,но май са за US пазара....както и да е ,по-скоро трябва да си намериш такова барче-или 2-ра употреба или от интернет да си поръчаш или от магазин за аксесоари,иначе поставянето не е никакъв проблем ;) Успех!

Редактирано от Moonchild

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...