Jump to content
Mr.OFF

Командирован

Recommended Posts

Другари и другарки... от утре до петък съм в София командировка ! Ако има някой ,който не знае как се пие бира ,мога да му покажа :) ... ако има някой желание да ми види грозната муцуна и да ме повози по софийските булеварди с някоя бърза хонда... нека си остави тела в темата ..аз ше му звънна ! Моя тел: е 0899 461 961Мерси за ф'ниманието ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
Отговорено (Редактирано)

е ай звънни 0887621061-Мартин :) за бирата не мога да та бия ама кръгчета ша праим :)то ти направо на седмичната ела утре вечер :)

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR
Отговорено (Редактирано)

Ам може ве...ама хич не се оправям в Сф...не съм стъпвал от 10 години и съм кат туземец !

Ако някой се ангажира с мойто нежно тяло ше почерпя някоя биричка !

Ще бъда алокиран тук :

 

Публикувано изображение

 

Х-л Женева на ул." Балканджи Иово" 9....а денем в Била "Славия"

 

:)

 

п.п..някой мое ли да ме светне с кво да стигна от автогарата до Била Славия или няма пряк вариант и да кихам на некой бакшиш !

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Ама ти пеш ли ше си?!Автобус 74 ти върши работа - едни зелени, грозни рейсове. Хващаш го малко по-към гарата, абе ще питаш някой да те упъти. За маршрутка не мога да те светна, въпреки че минават разни. Евентуално ако ти трябва такси търсиш OK супертранс (внимавай за ментета - има автотранс, супершанс и пр.) или yellow taxi с номер 91119 - тея са ни корпоративните и знам, че са сериозни.Допреди година офисът ни беше ТОЧНО срещу тая билла, даже спирах на паркинга, ма на - преместихме се... Ако кажеш ше те светна къде е хубавата бира в околността :)Ако искаш вечер звънни на 088 77 0 33 75 да те заведем с Дидко на кръчма с хубава бира и концерти на Сашка Васева, Глория, Ивана, Motorhead, AD/DC, Kamelot, Scorpions, Iron Maiden... на DVD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе отдавна не ползвам никакъв (гр)адски транспорт освен метро, но мисля (а и бг мапс го потвърждава), че трамвай 19 ти е най-удобен. Хващаш го от началото на бул. Хр. Ботев - той се "забива" в централната ЖП гара (можеш да видиш спирката и в БГ мапс кат му дадеш "покажи най-близките спирки, брат"). Та по Ботев върви този трамвай и ще те остави на спирка "Лагера" на 195 метра от Билла.И не пропускай седмичната среща в ЕКО-то на бул. България, която е вторник от 20:00, както казва и Марто:) Там ще срещнеш много хондаджии накуп - е'ати и промоцията целиш :)Успех!

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeе..колеги мноо съм ви благодарен за обратната връзка ! Оги...със сигурност ше ви звънна ... то Сашка не е за испускане ...другите не съм ги чувал :) , аз на Дидко му имам "тело-вете" ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Точно там дето си изрисувал червената стрелка към Билата, има тамън две заведения, които са сгодни за биропиенье (и сокове също). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Ако за срещата нямаш транспорт, с радост ще те мента. :)0889824421 Дамян

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ... нема да скучая ! :( Като приключа утре с всички ангажименти за деня и си поръчам една студена бира в хотеля ... вадя тела и почвам наред да зънкам ! Дамяне ... тенк Ю мой ... мисля да се възползвам ! Не ми се ще да натоварвам никой с тва возене ... се пак бенза е скъП...ама като не съм в час с маркировката ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там дето си изрисувал червената стрелка към Билата, има тамън две заведения, които са сгодни за биропиенье (и сокове също). :rolleyes:

И двете не са кой знае колко удобни напоследък, но пък едно до кръстовището на борис, хмммм... Поне миналото лято беше арно, не знам сега как е, може би трябва да го пробваме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога пристигаш утре? Живея близо до автогарата и минавам покрай Билла Славия на път за работа.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отношението още веднъж ! Ше пътувам в 9 от СЗ и ше бъда в Сф около 12:30 , така че изпускам офертата май :rolleyes: ....но след работа нямам кво да праа ! :( Ти /stanislava/ ходиш ли на Еко-то ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам може ве...ама хич не се оправям в Сф...не съм стъпвал от 10 години и съм кат туземец !

Ако някой се ангажира с мойто нежно тяло ше почерпя някоя биричка !

Ще бъда алокиран тук :

 

 

 

внимавай че там имат трамваи и да не им стъпиш на линиите.бие ток :rolleyes::(:):D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, с това 12,30 наистина изпусна офертата. ...И не ходя на Еко-то. Ако с нещо друго мога да помогна, моля, не се колебай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Леле, бая интерес към тая тема, бе! Към моите няма такъв! :)След като на автогарата няма да те посрещнтат колежки от софийската Билла с хляб и сол, още едно инфо от мен поне да имаш: Аз за Еко-то ще закъснея и не предлагам транспорт, но колегата Pаtrick (или Patrik беше, дето бе един от основните виновници за клубните плажни кърпи) живее ама буквално на един х...й (хвърлей, бре!) от тази Билла, а и VTEC Inside май там някъде беше, просто да знайш. Айде ще черпиш 15 бонус точки за един Тефал :DПП: И да, Пийпълс-а, едното от най-близките заведения, си става за разпивка от едно време още. Ще ги научиш, нали цяла седмица си тук :rolleyes:ПП2: И, Станислава, ами че ела на ЕКО-то, де, то там от време на време девойките аха-аха да са повече от нас. Със сигурност ще има 3-4 дами-фенки утре (днес) + гаджето ми.ПП3: Пък и аз само пиша та 'дигам рейтинга на тая тема! :(

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ти /stanislava/ ходиш ли на Еко-то ?!

Още не си дошъл и се почна. :rolleyes: Абе момчета. Трябваше да ни предупредите да си скрием жените. :( Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи....полъскан съм от ф'ниманието ! И ще отвърна със същото ... само да има мераклий/ки...за близки срещи от Хондаджийски вид ... подковани с "иедини и пиини" на сокчета ! :rolleyes: Мятам раницата и паля чипиците ! Аре ше се видиме по-късно френдове ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малеее...абе какво стана бе Рацер...ами те Буш не го посрещаха така:rolleyes: Врътки, метки, завойчета разни. От мен да ти кажа - аз ще съм доволен и да поостанеш...ще я бърша оная ЕГ-3..ойчица, ще я завивам еври найт...и докторицата Конова и нея :):(:D А ти наблягай на софийските Хонди и женици!

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ми нали затова са френдовете ! Имаш пълен картбланш относно моите жени ! ;) А относно посрещането .... мога само да кажа :);):dry: ... най'вече на Мартин...Дамян и Блонди...! Страхотни сте ! Аве тая вечер нема ли да шавнем....нещо не ме свърта ;):):):dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тая вечер нема ли да шавнем....нещо не ме свърта :):dry:;):)

:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ми нали затова са френдовете ! Имаш пълен картбланш относно моите жени ! :) А относно посрещането .... мога само да кажа :):):) ... най'вече на Мартин...Дамян и Блонди...! Страхотни сте ! Аве тая вечер нема ли да шавнем....нещо не ме свърта :) :) :):)

Абе ти изобщо хидиш ли до Била?????:(!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер пак се очертава почерпка. Няма да излагаме софийската група я. Нали трябва да потдържаме славата на сериозни пиячи. :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе той до Била едва ли ходи,ами ше го развалят тва момче и нема да си дойде... ;)

Пич - да те разочаровам - идва си днес към 17-18 часа. Отиам да му измия колата и от там посрещам другаря Директор !! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Еми свърши се ! Беше хубаво ,но кратко !

Отново искам да благодаря на всички за вниманието

и особенно на лицата на снимките по долу :

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

...ето колко ползотворно ми се отрази срещата с колегите...станах по 'е'нт'ъ'лигентен ! !!!

 

Публикувано изображение

 

 

п.п....

Пич - да те разочаровам - идва си днес към 17-18 часа. Отиам да му измия колата и от там посрещам другаря Директор !!

....нещо оплаквания ли има ...кат виде шишето със сливите и зелените пържоли не рева ам ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за добрите думи. Надявам се, че не си скучал. Малко се изложихме като ни изгониха от заведението, ама ще се поправим. Жалко че не можа да дойдеш на бербекюто. Тогава щяхме да се отсрамим. :plane::)П.П.Я. Кой е тоя грозния със синята тениска. :blink:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми май ми е познат от някаде :plane::blink::):P:) .а аз що така пропуснах тая част от купона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...