Jump to content
ivaivalito

Пунто Vs Хонда

Recommended Posts

Абе пичове тука в Бургас има няколко пича с едни пунтута тия 1.4 Турбо .Направо размазват прелюдите.Дайте някой да ги накаже че само се надуват едното е сток а другото е около 180 кончета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах адаш не се ебавай е кои са тез дет е сток а другото 180 аз знам едно бяло на куката дет преди без да го пъне даде пред мен 13,5 ама то е доста на 180 :ph34r: а дръгото да не е на ачо? защото и то не е сток :) а прелюди ???????????/// кой е бил размазан? аз непомня да е идвал прелюд а ти каза прелюди или нещо съм изпъснал? има само един на дръгия иво 185 коня ама незнам да с ее пробвал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо размазват прелюдите

Това ли са най-бързите автомобили :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори и така да е, пуснете се 15-20 пъти с тях и съм сигурен че ще им свърши пробега :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа аз още бързо пунто в бс не съм видял пак и прелюди да къса то скоро прелюд на гонки не е идвал каде си ги гледал тея работи :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и верно е то на куката е уно :ph34r: ама то там не се знай кво е де типо ли е уно ли е пунто ли е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове тука в Бургас има няколко пича с едни пунтута тия 1.4 Турбо .Направо размазват прелюдите.Дайте някой да ги накаже че само се надуват едното е сток а другото е около 180 кончета.

те и други коли ги бият тея прилюди такаче няма са притиснявате :)
Ами аз не съм присъствал ама ми казаха на тоя пунтото който не е сток мисля че сиво или синио беше.Дръпнал Ония червения прелюд по скоро червено розовият.Но ме дразни че са много отворени тези малки дребосъци,Служебната ми кола е Такава пунто и на 120 км, чета молитва да не има някъде по голяма неравност чеее.А и ако някой е навит колегата ми си взе ТУРБО ПУНТО неговото е сток.Ако някой хондаджия е мераклия около 135-6 коня да го изнасили .От мен е камерата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и ако някой е навит колегата ми си взе ТУРБО ПУНТО неговото е сток.Ако някой хондаджия е мераклия около 135-6 коня да го изнасили .От мен е камерата :)

Ами с друга кола става ли или трябва да е онда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Абе пичове тука в Бургас има няколко пича с едни пунтута тия 1.4 Турбо .Направо размазват прелюдите.Дайте някой да ги накаже че само се надуват едното е сток а другото е около 180 кончета.

те и други коли ги бият тея прилюди такаче няма са притиснявате :)
Ами аз не съм присъствал ама ми казаха на тоя пунтото който не е сток мисля че сиво или синио беше.Дръпнал Ония червения прелюд по скоро червено розовият.Но ме дразни че са много отворени тези малки дребосъци,Служебната ми кола е Такава пунто и на 120 км, чета молитва да не има някъде по голяма неравност чеее.А и ако някой е навит колегата ми си взе ТУРБО ПУНТО неговото е сток.Ако някой хондаджия е мераклия около 135-6 коня да го изнасили .От мен е камерата :)
може да се поразходя до бургас да направя едно гости на Нейчо и да се пробвам с тва пунто :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове тука в Бургас има няколко пича с едни пунтута тия 1.4 Турбо .Направо размазват прелюдите.Дайте някой да ги накаже че само се надуват едното е сток а другото е около 180 кончета.

те и други коли ги бият тея прилюди такаче няма са притиснявате :)
Ами аз не съм присъствал ама ми казаха на тоя пунтото който не е сток мисля че сиво или синио беше.Дръпнал Ония червения прелюд по скоро червено розовият.Но ме дразни че са много отворени тези малки дребосъци,Служебната ми кола е Такава пунто и на 120 км, чета молитва да не има някъде по голяма неравност чеее.А и ако някой е навит колегата ми си взе ТУРБО ПУНТО неговото е сток.Ако някой хондаджия е мераклия около 135-6 коня да го изнасили .От мен е камерата :)
може да се поразходя до бургас да направя едно гости на Нейчо и да се пробвам с тва пунто :)
Незнам за кое пунто говорите но има едно уно което ще е интересно да се пробвате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом сравняваме коли с турбо и аз ви вадя една турбо хонда 1.6 ако има някой от София с такова пунто дори и да не е сток съм навит :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви са тия пунта турбинирани бре една сьбота бях на ОМВ-то на Бояна и там едно поло с русенска регистрация направо ги направи смешни както едно пунто турбо така и едно бмв кадето се говори че варвяло много едно сиво комби а това поло даже май не беше и турбо пьк незнам ако му се сложи кво ще прави ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за кое пунто говорите но има едно уно което ще е интересно да се пробвате

Аз бих се порбвал с твойто рено :) Гледам 1.8 - 16v аз пък съм 1.6 - 16v - 125 кс навит ли си ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

:dry: всеки наизвадил едни хуища... :huh:

И само ги точат и лъскат :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом сравняваме коли с турбо и аз ви вадя една турбо хонда 1.6 ако има някой от София с такова пунто дори и да не е сток съм навит ;):D

ми аре джонка да се пробваме аз съм навит да видя кво ще стане ;) че хондата ти понъвървява напоследък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си ,но това е едно клипче ,в което се вижда на яве спора Хонда Vs Пунто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае де ондаджии даите да ви прбвам с едно пунто ( към турбо ондаджиите се объщам другите сте ми слаби )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...