йордан 1912 0 #1 Публикувано преди 6 часа Здравейте обръщам се към всички който имат хонда црв 3 със електрическа рейка . Въпроса ми е при движение когато кръшнеш или излизаш от завой волана трябва ли да се самоцентрира -изправи напълно ,моля всички който имат такъва кола да пишат ,защото всичко по предницата е сменено +стенд и волана продължава да не се връща до край . Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове