Jump to content

Recommended Posts

Здравейте обръщам се към всички който имат хонда црв 3 със електрическа рейка . Въпроса ми е при движение когато кръшнеш или излизаш от завой волана трябва ли да се самоцентрира -изправи напълно ,моля всички който имат такъва кола да пишат ,защото всичко по предницата е сменено +стенд  и волана продължава да не се връща до край .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...