йордан 1912 0 #1 Публикувано вторник в 17:14 Здравейте обръщам се към всички който имат хонда црв 3 със електрическа рейка . Въпроса ми е при движение когато кръшнеш или излизаш от завой волана трябва ли да се самоцентрира -изправи напълно ,моля всички който имат такъва кола да пишат ,защото всичко по предницата е сменено +стенд и волана продължава да не се връща до край . Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
йордан 1912 0 #2 Отговорено четвъртък в 12:01 Моля дайте мнение по въпроса Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
milenjs 29 #3 Отговорено четвъртък в 19:44 Връща си се посредата, това не е функция на електрическата рейка а на механиката на предицата. Така е при всяка кола. Имаше и друг колега който се оплакваше от невръщане на волана. Изключи електрониката на рейката за да не работи ел. усилвателя. Ако пак не се връща - търсете нещо механично по окачването, звно някъде затяга. Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове