Jump to content
Rocko

Honda Civic 1.6isl Vs Honda Civic 1.4is Vs Honda Civic 2.0tdi?

Recommended Posts

Здравейте!!!За първи път пиша в този форум,имам индивидуални въпроси(в смисъл съм решил да закупувам едно от тези )та бих искал да помоля за малко помощ.Като характеристики съм прочел почти всичко,но ще помоля хора които имат реални наблюдения върху моделите.Сигурно ви очудва че са 2 бензинови и 1 нафтов модел(и още нещо става въпрос за моделите с 4 врати),идеята е ако е бензин дали малкия ще се държи нормално при натоварване от 4 човека в купето.А от друга страна все още се чудя дали да е бензин или нафта.Затова помагайте,ще се радвам на всяко смислено и информативно мнение.Надявам се тук да намеря отговорите които търся.p.s.Извинявам се,но не намрих подобна тема и ако има такава SORRY :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най важното нещо е темперамента на водача....,лоша хонда няма ,въпрос на личен избор е модел и кубатура,а и финансово също има разлика.Не мисля че някой от форума ще отговори кой е по-добрия двигател.Важи си основната формула :колкото повече -толкова по-добре....за конските сили имам предвид..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

най важното нещо е темперамента на водача....,лоша хонда няма ,въпрос на личен избор е модел и кубатура,а и финансово също има разлика.Не мисля че някой от форума ще отговори кой е по-добрия двигател.Важи си основната формула :колкото повече -толкова по-добре....за конските сили имам предвид..

Хонда 2.0 TDI няма,ти всъщност купуваш River 220 TDI,но с емблема HondaЗа това според мен купи бензинов моторВиж тук за инфоИли тук Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...