Jump to content
stanislav_stz

Тъмни стъкла

Recommended Posts

Аз досега съм лепил само с фолио от 5лв,но съм чувал че с по скъпото е по лесно не се чупи така като ефтиното.Че не е голяма философия не е,но на коли като сивик 5г хеч на задните прозорци си е АД да се направи хубаво...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пробвах ама си е трудно с евтиното фолио не става хубаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става просто е много игра,но става!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив- да ми кажете някой кадърен поставяч на фолио :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има мераклии за затъмняване, да заповядат. Цени: по 15лв на странични и 30/40лв за задно, в цените е включено и фолиото.Стара Загора - Продажба и монтаж на автоаудио с-ми, усилватели, кондензатори, бас боксове и аксесоари; Затъмняване на автостъкла с US фолио; gsm: 0885145587 / skype: s-e-7-e-nП.П. При Галин ако ходите, няма да е зле да се запознаете с цените предварително, иначе фолиото го взимаме от един и същи човек, ползваме еднакви отстъпки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря! Само не мога да разбера, защо виждам доста хора с повечко затъмнени стъкла. Не става въпрос само за разните там гъзета и мутри, ами и обикновени хорица...

имам приятели които не са гъзари с пари,но са с тъмни стакла:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Preluden

А едно въпросче... Прелюда като има реално само 2 странични стъкла (малките не ги броя), ко праим? Забранено или не е забранено да се тонират те? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rockDrive

А едно въпросче... Прелюда като има реално само 2 странични стъкла (малките не ги броя), ко праим? Забранено или не е забранено да се тонират те? :lol:

забранено :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rockDrive

колеги някой слагал ли си е на всичките стъкла само с UV защита или от това американското което е 2-3%? Сигурно ли е, че няма да се заядат куките ако е 2-3%? И на мен не ми харесва като не са затъмнени всичките стъкла...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zlatko

Колеги интересува ме в София къде са най-добрите майстори по затъмняване на стъклата .Искам да си затъмня задното и страничното стъкло на ЦРВ-то.Цената не ме притеснява чак толкова важното е да е качествено и да е американско .Ако можете да дадете адреси най добре :huh:Мерси предварително:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

http://www.xtuners.com/home.htm Колегата е от форума Xtuners, има връзка, може и на лично. :)
КОлега не можах да видя нищо за тониране на стъкла в този саит.Видях други раздели но не и за стъкла . Освен това не разбрах на кой колега да пиша на Лично:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че тонират с американско фолио, стопове и фарове със сигурност тонират, мисля че и стъкла, колегата се казва Xtuners : ето ПРОФИЛА му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням от директивата за свелините в европа не е позволено тониране на стопове и фарове.По принцип

Мисля че тонират с американско фолио, стопове и фарове със сигурност тонират, мисля че и стъкла, колегата се казва Xtuners : ето ПРОФИЛА му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да питам за задното стъкло - на Сивик Купе нали има реотанчета за нагряване на задното стъкло-те не прецакват ли фолиото по някакъв начин като греят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бих ви препоръчал фолио - куките винаги може да се заядат със вас,пък и винаги си личи че е фолио - някак си изглежда ефтинджос.Ако ще ги правите затъмнени пробвайте тониране,хем е по стилно хем не е наказуемо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бих ви препоръчал фолио - куките винаги може да се заядат със вас,пък и винаги си личи че е фолио - някак си изглежда ефтинджос.Ако ще ги правите затъмнени пробвайте тониране,хем е по стилно хем не е наказуемо.

Явно на хората не им се дават много пари за едно туниране (както и на мен,като знам колко вадя на ден),а искат сами с някакво обикновенно фолио да си ги затъмнят.Един въпрос,затъмнени стопове и мигачи,забранени ли са !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже от каде да си купя фолио,ходих в гарвана,там имаше ама много светло,каде има други такива магазини за аксесоари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :lol: Имам следния въпрос !! Ходих да питам за затъмняване на стъкла ! КАзаха ми че ще струва 300лв с най-тъмното или 280 лв с малко по светлото(85%).Колата е Цр-в а стъклата са пет на брой без тея до водача и предното.Казаха че фолиото е 3М било най-доброто ,вратите нямало да се свалят а се подпъхвало.Исках да питам това като цена добре ли е или е много ,защото чух че при кончето можело да излезе към 150лв същата процедураТова е сайта на тези майстори http://www.foliadesign.eu/ .Ако някой е ходил при тях нека каже някакви впечатления и какви цени са му зели за услугата :lol:Мерси предварително:lol:!!

Редактирано от Zlatko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Моля, някой да ми обясни как мога да разбера дали задните странични и задното стъкло на Honda HR-V са фабрично затъмнени или са с фолио?Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...