Jump to content
krasss

Проблем с vsa модул и темпомат

Recommended Posts

Колеги, ако може малко помощ. Колата е хонда цре3, 2007 газ-бензин. Днес на магистралата ми направи впечатление, че темпомата се включва от 3-4 опит, по някога от първия. Когато работи, с крака ми повдигам отдолу педала на спирачките, темпомата изключва. Съвсем леко да сложа крака на педала, много леко, пак изключва темпомата. Поякога изключва, сам.  Спирам  на плажа, след 4-5 часа паля колата, но върти продължително време, запали обаче. След около 4-5 км. спирам, пуснах за всеки случай диагностика, показа ми грешка 86-01 can relation failure. Изтрих я, сложих ключа, всичко по таблото свети нормално, врътвам ключа да запаля, таблото и радиото гаснат, не пали. Никаква реакция. 2-3 пъти така, не ще. Погледнах акумулатора, индикацията на "окото" зелена. Изключих едната клема на акумулатора за около 2-3 секунди (даже радиото не поиска код) , запали от раз. Разбира се, на връщане по магистралата, темпомата ми прави пак същите врътки. Спрях на една бензиностанция за кафе, изпихме го запали от раз. Темпомата ест. пак с неговите номера. Чета по разни форуми за тая грешка, казват vsa module, и попаднах на една тема, че ако акумулатора е слаб, може и от него да излиза грешката, да влияе на vsa модула. Извинявам се, че така дълга тема стана, но ако някой се е сблъсквал с подобна   глупост, да сподели. Благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...