Jump to content
Stefan Spasov

Помощ! Проблем с ремък и климатик

Recommended Posts

Здравейте хора, преди година си взех Хонда CRV-2 2004 г бензин/газ, когато купих колата работеше климатика, при едно пътуване ремъка ми падна, и фреона на климатика отнякъде изпусна, сложиха отново ремъка 1 година търсих майстор да ми намери теча на фреона, нямах проблем с колата когато бях без климатик тази година най-накрая намерих майстор които намери теча оказа се по негови думи, че теча е от компресора смениха компресора и всичко на пръв поглед работеше супер след около 200-300 км обаче при навън +36градуса карам с около 100км в час на работеш климатик, постепенно климатика почва да духа по-топло и в един момент усещам че нещо мирише на изгоряло светва ми индекса на акумулатора спирам виждам, че е скъсала ремъка и шайбата на климатика е изгоряла направо, с платформа пак при майстора уж смени шайбата сложи нов ремък, и след има няма пак 200км същото се случи.Ако някой случайно знае или му се е случвало подобен казус при работещ климатик да къса пистов ремък, ще ви бъда много благодарен ако знаете как да реша проблема, даже се замислям дали да не я заведа на сервиз на Хонда в Пловдив или София... Благодаря лек ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни едно търсене във форума за климатик пистов ремък, със сигурност някъде е споменато нещо за такива проблеми

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...