Jump to content
borko

Съпротивления които да емулират инжекторите

Recommended Posts

Искам да сложа 2 съпротивления на дюзите докато карам на газ. Четох във форума че ми трябват 2х10 Ома, 18Вата. Толкова ли са наистина, че ненамирам толкова мощни съпротивления по магазините.Колко Ома трябва да мери ЕКУ-то, за да е ОК всичко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измери си съпротивлението на инжекторите.. мисля че беше 12 Ома... а 12 ома при 12Волта ще разсейват 12Вата. Можеш за всяко съпротивление да ползваш 3 по 36 Ома, 3-4-5 Вата вързани в паралел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_pr
Отговорено (Редактирано)

Искам да сложа 2 съпротивления на дюзите докато карам на газ. Четох във форума че ми трябват 2х10 Ома, 18Вата. Толкова ли са наистина, че ненамирам толкова мощни съпротивления по магазините.Колко Ома трябва да мери ЕКУ-то, за да е ОК всичко ?

10вата на 18ома бяха моите на моното Редактирано от joro_pr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измери си съпротивлението на инжекторите.. мисля че беше 12 Ома... а 12 ома при 12Волта ще разсейват 12Вата. Можеш за всяко съпротивление да ползваш 3 по 36 Ома, 3-4-5 Вата вързани в паралел.

Преди малко го измерих: 1.27Omh, да не бъркам нещо ???Иначе намерих 10Omh,10W, предполагам че ще свършат работа.

Искам да сложа 2 съпротивления на дюзите докато карам на газ. Четох във форума че ми трябват 2х10 Ома, 18Вата. Толкова ли са наистина, че ненамирам толкова мощни съпротивления по магазините.Колко Ома трябва да мери ЕКУ-то, за да е ОК всичко ?

10вата на 18ома бяха моите на моното
При теб в кутия ли са или просто си седат така ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Мерси за инфото,преди малко разбрах, че универсалните емулатори на инжектори, които се продават, ползват 100Omh съпротивления. Утре ще пробвам и ще кажа дали става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се аз какво е това 1000mh и сега виждам, че последното не е нула а О. Но Ом се пише Ohm. Значи става дума за 100 Ohm. Така по се чете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Искам да сложа 2 съпротивления на дюзите докато карам на газ. Четох във форума че ми трябват 2х10 Ома, 18Вата. Толкова ли са наистина, че ненамирам толкова мощни съпротивления по магазините.Колко Ома трябва да мери ЕКУ-то, за да е ОК всичко ?

10вата на 18ома бяха моите на моното
;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Искам да сложа 2 съпротивления на дюзите докато карам на газ. Четох във форума че ми трябват 2х10 Ома, 18Вата. Толкова ли са наистина, че ненамирам толкова мощни съпротивления по магазините.Колко Ома трябва да мери ЕКУ-то, за да е ОК всичко ?

10вата на 18ома бяха моите на моното
Сложих такива и лампата гасне .... но след 15мин пак светка :) При теб има ли го тоя проблем ?И мога ли да си проверя грешките при работещ двигател, че след гасене чека не свети ? Редактирано от borko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сложа 2 съпротивления на дюзите докато карам на газ. Четох във форума че ми трябват 2х10 Ома, 18Вата. Толкова ли са наистина, че ненамирам толкова мощни съпротивления по магазините.Колко Ома трябва да мери ЕКУ-то, за да е ОК всичко ?

10вата на 18ома бяха моите на моното
Сложих такива и лампата гасне .... но след 15мин пак светка :) При теб има ли го тоя проблем ?И мога ли да си проверя грешките при работещ двигател, че след гасене чека не свети ?
Изчисти си грешките от ком., карай докато светне и виж коя грешка дава. Най- вероятно сега светка от ламбда сондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...