Jump to content
Ilia Iliev

Светна индикация- волан с удивителен знак

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес за разстояние от около 200 км, на два пъти за около 5,6 секунди светна иконка в жълт цвят с изобразен волан и удивителен знак, след което сама изгасна. През това време ми направи впечатление, че волана стана твърд. Имате ли идеи относно причината?

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги. Днес за разстояние от около 200 км, на два пъти за около 5,6 секунди светна иконка в жълт цвят с изобразен волан и удивителен знак, след което сама изгасна. През това време ми направи впечатление, че волана стана твърд. Имате ли идеи относно причината?

Моята история с жълт волан и удивителна: без никаква индикация в един момент светнаха след запалване на двигателя. Воланът стана твърд и така докато не смених EPS модулът. Диагнозата я поставиха в Бултрако, аз си го поръчах втора употреба от чужбина и без адаптация го смених.
При теб изглежда по-малко по различен начин, но има друга тема във форума (за 3та генерация), в която споделят, че общо взето води към моето състояние.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя диагностика, за да се види какво ще покаже, защото е малко стряскащо по време на движение да се втвърди волана. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...