Jump to content
ma4o

месечна среща в София

Recommended Posts

този мисец нещо бързо мина :D време е пак да се видим :cool: мястото и часа на срещата са същите :D за тези които незнаят - булгар-плод(слатина) от 13ч :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

къде бе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде бе ?

Ми, зад плод и зеленчук в слатина, как къде! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде бе ?

Ми, зад плод и зеленчук в слатина, как къде! :rolleyes:
да не дават дини на промоция....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да не дават дини на промоция....

Бартер Половин Тон Дини за Читав Сивик, ;);););)

 

ПС Опа обърках се за 10 тона дини, два зила с дини ;););):drunk:;)

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , в Пловдив няма ли събирания ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
Отговорено (Редактирано)

Колеги , в Пловдив няма ли събирания ???

има следващата неделя на полигона на гребната база ;) пп. ;);) Пловдивчани да ме поправят ако греша ;) Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не мое ли да го отложиме за другата неделя че съм възпрепядстван а вече ми липсвате от одавна не съм идвал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами...... не;) 20-тина коли и 30-тина хора да си отложат сбирката заради теб... няма как да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и другата неделя още една да направим бе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LEPER

Айде и ние от форума на Мазда ще ви дойдем на гости, малко коли ще сме, но поне да обменим мнения и впечетления, ще се получи мулти японска среща... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ние от форума на Мазда ще ви дойдем на гости, малко коли ще сме, но поне да обменим мнения и впечетления, ще се получи мулти японска среща... :rolleyes:

Освен това, май сте замислили и да премерите пи*ки с Хондаджийте :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ние от форума на Мазда ще ви дойдем на гости, малко коли ще сме, но поне да обменим мнения и впечетления, ще се получи мулти японска среща... :rolleyes:

Освен това, май сте замислили и да премерите пи*ки с Хондаджийте :rolleyes:
Не е задължително, освен това там постоянно има полицейско присъствие :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това рядко пречи. Или по-точно, аз съм идвал все тогава, когато само минават по един път да внесът респект и след това отлитат на някъде. А и са с някакво Поло... big deal! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E , ако има куки няма как да се правят гонки . Ама в тая жега едва ли ще седят ..... силно се надявам де.Иначе маздите - елате повече ! И друг път сте идвали няколко коли , но все страните и не можем да се запознаем , пък и пуснем ако има желаещи :rolleyes:. Сред нас има не малко мазда фенове , така че сте добре дошли !А като стана въпрос за жегатаа...... абе хора ние как ще оцелеем бе ? .... носете си много вода и по една биричка , че .... не ми се мисли . За летните месеци май ще е добре по-късничко да се събираме , когато поотмине лошото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...А като стана въпрос за жегатаа...... абе хора ние как ще оцелеем бе ? .... носете си много вода и по една биричка , че .... не ми се мисли . За летните месеци май ще е добре по-късничко да се събираме , когато поотмине лошото.

Или барбекю да си организираме... Редактирано от Blondy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние бяхме миналата неделя там, не се траеше жегата, та имаше една малка сенчица там и общо взето барзичко мина срещата....а относно куките те са СОД-аджии, но нощо не им пречи да си викнат КАТ-аджии и да провалят всичко....спомням си предишния път когато са ни се засичали срещите, но беше инцидентно тогава... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве душици ше измрем един часа да се кукнеме там ве по добре срещата да е към 20:30 то на вънка през деня не е за мъже бе.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве душици ше измрем един часа да се кукнеме там ве по добре срещата да е към 20:30 то на вънка през деня не е за мъже бе.....

Прав си...ама пък вечер ще трепеме комари....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми айде в 6 сутринта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Пичове сега е 11 вечерта и все още навън не се трае ...... май няма спасение :)Ще си правим гонки на климатици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аре верно дайте няква промяна на часа щото ша са изпукаме тука бе на тъз жега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве душици ше измрем един часа да се кукнеме там ве по добре срещата да е към 20:30 то на вънка през деня не е за мъже бе.....

Аз също съм за след 20ч.А някой случайно да иска да ми донесе лепенка на клуба? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора аз май ще пропусна тоя път,че хондето е в бокса:) освен ако не намеря с някой да дойда,иначе идята за след 20:00 е добра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SLADURA
Отговорено (Редактирано)

Таман това и аз щях да предложа промяна за часа...в 13ч - не се живее на вън ... Предлагам да го направим по късно, на бензиностанцията ОМВ на бул.България по пътя за Копитото (почти до околовръсното която е )... или направо горе на копитото - там поне се диша !!! ... Иначе не вярвам да се съберем много народ ... а и аз съм в Плд и смятам да пътувам утре за София - ама някъде към 6 ... Моето предложение е 20:30 на бензиностанцията ... или горе на копитото - какво ще кажете ?!Поздрави!

Редактирано от SLADURA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

мисля че е малко късно да променяме часа за утре. Може би за другия месец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

аз в 3 заминавам за раци и няма да дойда ако е в 8 ...1 часа ме устройва идеално въпреки че не се живее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и според мен за тоя път вече е късно да сменяме часа /макар да няма да е лошо/ . Просто много хора си го знаят 13:00 и ще стане разминаване 100%.Ама другия път ако е такава жега - задължително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и според мен за тоя път вече е късно да сменяме часа /макар да няма да е лошо/ . Просто много хора си го знаят 13:00 и ще стане разминаване 100%.Ама другия път ако е такава жега - задължително !

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля някой да донесе малкко стикери на клуба ако му се намират излишни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Може ли да помоля някой да донесе малкко стикери на клуба ако му се намират излишни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето какво заснех аз: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14...w=1&photo=1голямо впе4атление ми направи слабото присъствие на рексовете видях само един :( май им отминава времето,а няма друго такова уникално купе..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско от Мазда форума. Да бяхме само 5 коли, но да се надяваме че за друг път ще имаме по голямо присъствие....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пристигам в София ... ще има ли среща довечера ?! :( ... макар че като гледам вече сте се събирали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен това беше най-яката среща на Хонда до този момент.Искрени благодарности на Darcosi и Rust :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това беше най-яката среща на Хонда до този момент.Искрени благодарности на Darcosi и Rust :)

Абе доста яки срещи е имало. Я кажи какво са направили тея юнаци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее как ме е яд ако си бях стигнал 1 час по-рано в софия щях да дойда и аз :) има страхотни красавици на снимките сигурно е било много яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...