Jump to content
Guest Patrik

Paintball

Recommended Posts

Guest Patrik

преди бяхме говорили да се саберем да се постреляме ама чакахме да мине националната среща ако все още сте навитаци може да напрайм няколко отборчета и едно псевдо турнирче :lol: да се помачкаме айде замислете се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

хаа, ако няма хора желаещи - брой от мое име 15-20 човека ;) ...а ако се съберем и още 10-тина от клуба, може да съберем 2-те карти горе над Драгалевци. Само са ми разправяли, че на удвоена карта ставали големи гонки и яко пуцане, но аз съм играл само на горната с 3-те къщички. Не че и там не е мания :P:lol:;) Ами това е - аз съм навит, както и една доста голяма групичка покрай мен. Хайде да се възползваме от малкото оставащи слънчеви дни, че после ще се пуцаме на заснежен терен, а това май вече наистина си е здрав action! :lol::lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Пишете ме и мене за...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Пишете ме и мене за...

И аз съм фен - въпреки че Патрик цяло лято ме вика, аз все не можах да намеря време. Но хайде да се съберем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darcosi

и аз съм за но само ще гледам щото последния път раних лошо patrik :lol:

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

пишете ме и мене, винаги съм искал да се попуцам с боя ама все не е оставало време, та сега една добра възможност за старт! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

и аз съм за но само ще гледам щото последния път раних лошо patrik :lol:

да но на мен ми мина и сега копнея за реванш :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

колко струва удоволствието да позастреляш някои от приятелите си? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

15ст. на патрон - колкото изстреляш си ги плащашсамо трее да си измислим някво ориентировъчно количество че да знам колко да взема предварително примерно по 50 или по 100 патрона на човек и малко резерва отгореможе на 17 на срещата да се дигнем и да ходим да стреляме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

И аз съм ЗА!!!:lol: Само някои да каже трябва ли да си взимам най-старите дрехи или там дават нещо което те пази от боята? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

и аз съм за но само ще гледам щото последния път раних лошо patrik :)

да но на мен ми мина и сега копнея за реванш :D;)
Колко ранен беше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

И аз съм ЗА!!!:) Само някои да каже трябва ли да си взимам най-старите дрехи или там дават нещо което те пази от боята? ;)

Може и да не са стари... (боята се пере лесно) , но е добре да са по-дебели, за да не посиняваш :D На някои места дават и дрехи, но това Патрик трябва да каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

и аз съм за но само ще гледам щото последния път раних лошо patrik ;)

да но на мен ми мина и сега копнея за реванш :D:)
Колко ранен беше?
до кръв - която се измива само с кръв :D;):D ами пичове има некви дрехи но не мога да гарантирам че ще има за всички и всякакви така че за всеки случай елате с някви по стари и да наистина по дебелички ма то сега и времето позволява по дебеличкиа синини не винаги остават но понякога бая си поболява ;) а и пушките не са много за това предлагам да сформираме няколко отборчета по 4 човека и да си направим мини турнирче като победителя отбор печели каса бира или нещо такова това ще се разберем предлагам в деня на сбирката ( както виждам се очертава ) аз ще ги взема на 17.10 и решаваме кво да прайм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...