waterwet 8 #1 Posted October 16, 2023 Здравейте, предвид това, че до сега все намирах начин да спасявам моторите с химия от над 30 години съм ремонтирал мотори на 2 коли - първо на заз, че се караше с кореселин, поради липса на бензин и на крайслер. Но сега го закъсах с харвито 2005, двигателя от заглавието, който изхвърля масло през ауспуха при форсиране до прекъсвач. Та въпроса ми е за марка сегменти (маслени) и гарнитура, че се налага да му "режа главата"!? Благодаря предварително! Share this post Link to post Share on other sites