Jump to content
bullid2

Относно размер за гуми

Recommended Posts

Здравейте .Виждам че сте обсъждали приятели темата за Гуми 18цола.Моя въпрос е имам останали Континентал зимни гуми 235/55/18цола от  Киа Спортидж във много добро състояние дале ще станат на Хонда Црв 2007 сега съм със 225/65/17.Благодаря ви.

 

Цитирай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте .Виждам че сте обсъждали приятели темата за Гуми 18цола.Моя въпрос е имам останали Континентал зимни гуми 235/55/18цола от  Киа Спортидж във много добро състояние дале ще станат на Хонда Црв 2007 сега съм със 225/65/17.Благодаря ви.
 
Цитирай
Кое дали ще стане: гумите или джантите? Разликата в размерите на гумите може да видиш в някой сайт с калкулатор за гуми. А вече дали джантите ще станат на централен отвор, междуболтово разстояние и т.н. , не зная.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не самите гуми.Иначе ще ми е много грозно да сложа Лети джанти от Киа на Хонда,макар че мога да махна капачките ама си е селяния:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и малка имат разлика в диаметъра. Ще имаш разлика в показанията на скоростомера и километража. Но мисля, че не е проблем да ги караш. Просто ще стане малко по-ниска колата и може би ще вози по-твърдо. Има калкулатори за гуми в мрежата. Виж и ще си прецениш. Ама трябва да имаш и 18ки джанти за хондата тогава.

 

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...