Jump to content
tany66

Резервоар за гориво-теч?

Recommended Posts

Нещо го закърших с Хондата,не стига че не мога да се оправя със спирачките а сега и ново 20!!!!!Поради споменатия проблем ми се наложи 10-на дни да не карам автомобила(бях на малка почивка),днес се прибирам и реших да я припаля и нивомера въобще не помръдва,все едно няма и грам бензин(индикацията свети)!!!Когато я оставих имаше над половината,запалих и я подместих но не мога да установя дали е имало теч под колата защото бензина бързо се изпарява...Имате ли идея трудно ли е свалянето на резервоара ако се наложи(вътрешният глас ми говори че има може би теч;))CRV 2 2002 бензин 150к.с.   мотор K20A4

Редактирано от tany66

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко продължение по въпроса.....май ще се размине свалянето на резервоара....с тубето сипах 5 л. и постепенно стрелката се вдигна над половината!!!Нямам обяснение какво беше станало,няма логика уреда да се шашка и да свети резевата а дефакто бензин да има повече от половин резервоар,след като не е била в движение.И ми се струва че този резервоар е сменян,20 годишна кола и етикета да е толкова чист!!!!!!!

1692009053576.jpg

Редактирано от tany66

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...