Jump to content
gaba

Проблем с шилкана джантата

Recommended Posts

Здравейте колеги! Обръщам се към вас за помощ! Тези дни бях на вулканизатор за ремонт на гумата и човека ме изненада с лек проблем. Едната от шпилките на предна дясна джанта е с наранена резба и едвам ми монтира джантата обратно. Заговорихме се за този проблем и ми каза, че е добре да е сменя заедно с нова гайка възможно най-скоро. Потърсих в евроболт , но искаха да знаят бройката на шлитците на шпилката. Било най-добре да е сваля и да им е занеса! Колата се кара всеки ден и просто ми е трудно да е закарам за сваляне при майстора, да е свали и да ходя отново да магазина! Та молбата ми е . ако някой знае размера, брой шлитци и стъпка на резбата да ми каже, че да си е поръчам направо два броя заедно с гайките!!!!! Ако някой има в наличност съм готов да си закупя от него! Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, gaba написа:

Здравейте колеги! Обръщам се към вас за помощ! Тези дни бях на вулканизатор за ремонт на гумата и човека ме изненада с лек проблем. Едната от шпилките на предна дясна джанта е с наранена резба и едвам ми монтира джантата обратно. Заговорихме се за този проблем и ми каза, че е добре да е сменя заедно с нова гайка възможно най-скоро. Потърсих в евроболт , но искаха да знаят бройката на шлитците на шпилката. Било най-добре да е сваля и да им е занеса! Колата се кара всеки ден и просто ми е трудно да е закарам за сваляне при майстора, да е свали и да ходя отново да магазина! Та молбата ми е . ако някой знае размера, брой шлитци и стъпка на резбата да ми каже, че да си е поръчам направо два броя заедно с гайките!!!!! Ако някой има в наличност съм готов да си закупя от него! Благодаря предварително!

хонда хр-в 1 2000г. 124кс.

 

 

  Вид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, aleksandur написа:

   Да!!! Видях и прочетох темите още преди да пусна молбата си! Там никъде не се упоменава броя на шлитците, а само резбата!!! В Евроболт ги интересува броя на шлитците!!! Показаха ми няколко шпилки с различни шлитци! Може и да ме къпят нещо.... не знам, но.........

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...