Jump to content
striking

Неработещ управляващ клапан, централно заключване - актуатор

Recommended Posts

Здравейте,

 

Прецакаха ми се 2та актуатора на предна и задна дясна врата. При по топло време спират да работят. Хладно ли е работят. Явно са си за смяна, то това им е болежката на тия машинки. Преди 5 години бях сменял на едната врата с китайче, но не помня от къде и какво съм поръчал.

 

Опитвам се да намеря правилния вариант за да си поръчам 2 машинки, обаче съм малко объркан.

 

Ще дам няколко примена.

 

В този сайт (известен на всички ни предполагам) като си въведа данните на колата ми излиза тази част, но като писах на съпорта от чата и като си дадох VIN номера ми казаха, че не била съвместима, излизало че за моя VIN оригиналния номер, който излиза по рамата е OEN: 72115SEAE01, а на тази част пише OE 72115-SDA-A01, въпреки, че излиза за моята кола (190к.с. 2.4 2006).

 

Друг сайт от който намерих е този и там излиза тази част и пише, че е съвместима и с двете врати, нещо за което не съм сигурен дали е така?

 

В Aliexpress частите, които ми излизат имат парт номер 72115-sda-a01, същия който е и  на първия сайт, който посочих, но от чата ми дадоха друг номер (OEN: 72115SEAE01). С този номер не намирам никъде да се продава част.

 

Може ли някой да ми помогне дали е ок да поръчам тази част с OE 72115-SDA-A01 било то от сайт 1 или сайт 2 и дали наистина ще бъде съвместима и с двете врати?

 

Много ще съм ви благодарен, колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...