Jump to content
Даниел муцунчо

Проблем в лявата полуоска

Recommended Posts

Здравейте моля за съвети и отговори отидох при един майстор и започна да  клати силно лявата полуоска напред-назад и после наляво надясно може би около 25-30 пъти общо и то два пъти през пет минути после колата ми започна да дърпа наляво след като карам с 60 а по принцип колата я карам от една година абсолютно си върви направо дали карам с един километър със 100 или 200 няма значение нито дърпа нито нищо дали е възможно да е направил някакъв луфт или нещо да е разбил или направил нещо като хлабина всъщност всъщност той ми правеше проверка и ми каза че е било разбито мисля че е нормално да има някакъв  ход audi a3

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като той ми сменя задни накладки и ми направи проверка на полуоската и започна да я блъска силно после ми излезе проблемът колата дърпа наляво има празно място в сабина и вече гумата няма кой да е държи в права позиция и тя се отваря навън наляво заради това дърпа наляво

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да греша!

Според мен е извадено карето. На полуоската се слага една зегерка, която държи карето. Ако е омекнала или от клатено се е счупила, разместила ... Спешно в сервиза, ако караш така щетите ще са големи.

Ето едно примерно видео на 5:50 е точно зегера:

Как да сменим каре полуоска на AUDI A6...

Може и нещо друго да е ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...