Jump to content
Yano77

Обороти к20

Recommended Posts

Здравейте 

Изчетох всичко за оборотите,проблема е следния:Колата претърпя смяна на мотор."Новия"мотор беше тестван на донора.Запали лесно при мен,обаче в началото държи 1200-300 оборота,което мисля е нормално и вместо да паднат,започват да играят между 1300-2000,играят постоянно.При диагностика показва 0141 и свети чека.Бяха се измъкнали кабелите на втората сонда и не съм сигурен дали са наредени правилно.Възможно ли е от това да не падат и да не стоят устойчиви оборотите?Има ли някъде схема на кабелите на сондата или от нея не би трябвало да играят?По дросела и въобще всичко е закачено.Нещо от вакуми или въздух?

Редактирано от Yano77

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да вдигне повече от 5000 оборота на място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не знам какво да си мисля

Необходимо ли е някакво обучение на дросела?Извадих един маркуч от един клапан,до 4 цилиндър, който влиза във въздушния филтър и смуче вакум,затапих го и оборотите не играят вече,но стоят високи-1600-700.Всички агрегати от стария мотор прехвърлих на новия,бях разкачил буксите от компа, акумулатор долу,всичко каквото е необходимо за свалянето е направено.Колата е 2003г,десен волан, автомат ако има значение. Когато включа на скорост и държа спирачката,оборотите стават нормални.Вече не знам какво става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...