Jump to content
Guest Jp-

Ама каква Integra се джижи из София...

Recommended Posts

Guest Jp-
;) Чудя се дали е на някой от клуба ?Червена,много наточена с NOS ! :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

тази е много куца и е едвам изпънати ламарините що годе-за съжаление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CarmanF1

Чух,че в София имало неква Integra мнооо наточена с "Paxton supercharger kit" ,NOS и всичко останало,пипната от COMPTECH.На същата й искали 18 000лв.Вярно ли е това или яко са ме наредили?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Въпросната INTEGRA се подвизава в една автомивка на Симеоновско шосе, там е от няколко месеца, но нещо не могат да я пласират май, което ми е малко странно при тази цена, значи нещо не и е ОК... иначе на външен вид хваща око, всеки ден минавам по 2 пъти покрай нея и намалявам да и се полюбувам.... мдааам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Може и супер да си е колата, но тези автомобили се продават доста трудно, защото са редки, следователно са скъпи за поддръжка и капризни. Аз лично много ги харесвам, но не бих си купил, а да не говорим в какво приключение ще се видиш ако я удариш някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Хубава е колицата на външен вид. Гледах я и аз един път там на въпросното място но не знам в какво техническо състояние е двигателя и т.н.Аз лично не бих я купил за тия пари пък и какъв Сивик може да се вземе за тях, нооо това е крастааа. :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Мда знам я тая Интегра добре са я докарали външно но иначе маи моторетката и не е много силна със сигурност не е TYPE R ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Kakто казах по горе Интеграта е куца, това е базовия модел сащата като тази пред американското посолство а и доколкото знам е била зверски ударена и си стои на симеоновско шосе от една година сигорно вече, кои луд ще даде 18 бона за кола която са я разтоварили с лопати от контейнера не ми е ясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...