Jump to content
Гагарин

Въпрос относно елемент

Recommended Posts

Здравейте на всички фенове на Хонда! 

Имам питане относно един елемент под формата на метална тръбичка, минаваща успоредно на друга такава над(зад) капака на въздушния филтър(захванати са една за друга, на която след един ремонт забелязах, че липсват от двата и края маркучите(около 6мм е отвора на тръбичката, от двата края със щуцер), които също не знам къде трябва да са захванати...и към какъв елемент от двигателя ?! 

Ако някой знае, моля да ме осветли за къде трябва да са захванати двата и края и за какво служи? (Според мен за да я има...японеца я е сложил да изпълнява някаква конкретна роля) 

След този ремонт иначе автомобилът спря харченето на масло...върви, но вижда зор малко с паленето. Когато бъде запалена след малко работа (3-4 мин.) заглъхва и гасне. Паля я втори път, но вече с подаване на газ с педала като задържам над 1500 оборота за минута. След това не гасне при пуснат педал. 

Съмнявам се, че това може да се дължи на липсата на връзката с тази тръбичка към някой друг елемент. 

20221127_130703.jpg

20221127_130733.jpg

20221127_130758.jpg

20221127_130957.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Изтегли си ръководството със бялото и оранжево Харви и след 90 страница ще откриеш отговора. 

 

https://autoinfo24.ru/rukovodstva-po-remontu/inomarki/honda/hr-v

Редактирано от 5 GTT
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...