Jump to content
Guest gkb

Какво видях днес сутринта по НТВ

Recommended Posts

Guest gkb

Та сутринта по нова телевизия в 8:30 пуснаха цялата реклама на Хонда акорд - там с частите :D)))не можах да повярвам че бултрако са платили за реклама - особено такава дълга - към 40 сек :")))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

даааа, случва се от време на време.....даже преди около месец я гледах съшата на големия екран на НДКприятно гъделче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Преди седмица случайно попаднах на предаването Автохит по НТВ и почти цялото беше посветено на Хонда. Двама типа от Бултрако представяха новите модели на Хонда но по-скучно представяне на автомобили не бях виждал. Щях да заспя...Все едно говореха не за Хонда, а за ВАЗ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

по-скоро не говореха,а сричаха и заекваха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Преди седмица случайно попаднах на предаването Автохит по НТВ и почти цялото беше посветено на Хонда.

Добро утро колега ;) Авто-ХИТ се излъчва със съдействието на Хонда по НТВ може би от година ;):ppp Колкото до това:

Двама типа от Бултрако представяха новите модели на Хонда но по-скучно представяне на автомобили не бях виждал. Щях да заспя...Все едно говореха не за Хонда, а за ВАЗ

Водещите, репортерите и кадрите са си от Бултрако. За сричането си се сърдете на тях ;) Говоря тако убедено, защото съм малко от кухнята на телевизията и не само ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

и аз го гледах това предаване. ЛЕЛЕ колко беше зле, направо ми идеше да се гръмна. тия говореха толкова заспало че и да исках да си купя нова хонда шях да се откажа. много лощо:ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Пичове, никога нищо такова не съм успял да гледам, кажете от колко часа, та и аз да оплакна око. То като гледам който е оплакнал не е много доволен, ама за Бултрако си е цяло геройство и това, кажете кога и по коя програма се дава :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

кажете по коя програма се дава  ;)

Колега, чети внимателно ! :ppp Няколко пъти се спомена че става дума за НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (НТВ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...