Jump to content
IKolev

Губене на мощност по време на шофиране

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Имам един проблем с моята кола , който не мога да разбера какво е. Карам Honda Civic EP1 1.4l 90hp 2004 и от време на време колата губи мощност във високите обороти (4-5хил. или 5-6хил.). Мислех , че свещите са проблема , смених ги с NGK и пак имах този проблем , след това мислехме , че е от алтернатора тъй като презареждаше , сменихме реле , спря презареждането , но ето , че пак миналия ден изникна това като прегасване (между 5-6хил. оборота) на колата за някаква стотна почти не се забелязва и искам да попитам дали някой знае какво е и как се оправя , следващото нещо , от което мисля , че е проблема са бобините тях не съм сменял. Бих искал да оправя колата преди да замина , защото ще съм студент и трябва да бъде в добро състояние без да прави такива проблеми тъй като ще пътувам на дълъг път. С брат ми прегледахме компютъра за грешки , но нямаше никакви и най-вероятно ще трябва да я видим на живи данни в движение , ако е може би е някакво забавено възпламеняване , но вече не знам затова се обръщам към форума. Всяка помощ я оценявам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...