Jump to content
ivaivalito

D15b2 Седан Vs Renault Megane Coach 1.6

Recommended Posts

Пичове току що се сгоних с едно меганче 90 HP.Нещо съм претиснен не можах да го дръпна с много почти наравно бяхме .На старта му избягах после имахме разлика от 2 метра и като мушнах 5та ме задмина .Обаче ако изцедя и 4тата до 180 и тогава мушна 5та няма да ме мине.А пък и ми е първа гонка сменях скоростите до 3та като стигне прекъсвача на 6500 оборота а другият шофиор имаше опит с гонките :) Аз си го бих ама ме притеснява че с малко мислех че Хондата Върви повече и двете коли са Сток.Я дайте съвет следващият натегач е Една Вектра Б 1,6 Екотека около 100тина коня е И Ауди А4 1.9 TDI 90 HPДа се хващам ли с тях или не >????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващай се кво го мислиш.........спорт да има........загубата не трябва да те плаши ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега от къде си ?Ако сме наблизо да дойда и аз да се пробвам с тези Вектри и Аудита,че имам тука един седан Д15Б2 който чака да се измери колко върви. ;)Иначе трябва да се пробваш няма как да разбереш по друг начин кой ще спечели.Успех!

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам ама един мой приятел кара седан Д15Б2 който е над 350000км и цепи мрака нправо коли 90 коня и отгоре ги реже незнам ако ти е запазена машината доста трябва да ги озориш ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауди може да ти даде бая зор иначе опела е тежък и мисля че ще ти е отзад :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

В събота живот и здраве се дърпаме с Аудито и Едно Голф4е 3ка 1.6 101 коня Голфа е по равностоен от Вектрата :D

Ем тия аудита вървят чесно казано, скоро пробвах такова. А голфа е леко тромав на старт, 4 години карах такъв :D Пиши резултатите като се сгониш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко за мегана, нали си го минал, това е важното, а и все пак опита си от значение, а и тия мегани понавървяват карал съм такъв! Кажи колега кога и каде ще се гоните, да погледам малко "сеир", щото ми е умръзнало от дизели по 90 коня дето "много вървят"П.С. Аз не съм се пускал с такъв дизел, но съдейки от това, което слушам и виждам..., ще го изядеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тия вектри са много зле 100% ще я биеш според мен,за аудито немога да изкажа мнение нямам наблудения за то4но това ауди,а относно мегана един приятел има такъв върви но не толкова,аз с моита англи4анка го дърпам.... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко за мегана, нали си го минал, това е важното, а и все пак опита си от значение, а и тия мегани понавървяват карал съм такъв! Кажи колега кога и каде ще се гоните, да погледам малко "сеир", щото ми е умръзнало от дизели по 90 коня дето "много вървят"П.С. Аз не съм се пускал с такъв дизел, но съдейки от това, което слушам и виждам..., ще го изядеш

Въпросните Мегани съм ги спъвал с D15B2 и то седан :evil: само с филтър ! На колегата или не му върви колата като хората или има грешка в задволанното устройство! Извинявам се не искам да засягам никой!
Грешката е в задволанното устроиство все пак първа гонка а и предишната ми кола е била Трабант :) А и все пак Мегана го бих но с Малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dontcheff

Не ви знам хондите какви коне са, и тези неща там които ги пише Д нещо си, ама Коуч 1,6 90 коня си е "умрел в буталата" дето се казва и както каза друг колега по-горе, явно има нещо което не е в ред или колата или ЗВУ (зад воланно устройство)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не ви знам хондите какви коне са, и тези неща там които ги пише Д нещо си

Първа буква е серията на двигателя - в случая D . Тази серия е най-ниския клас на хонда и се слага предимно на сивик . Съответно най-често срещана .Следващите 2 цифри оказва обема . 14 = 1.4 ' 15=1.5 и т.н. .Следващата буква оказва вече спецификации на двигателя като глава , инжекцион и други такива. С други думи по следващата буква /и цифра понякога/ се установява дали е Vtec примерно .Д15Б2 :Д серия ; 1.5 литра ; модификацията Б2 е 90 коня моноинжекцион , 1 разпр. вал. За клапани 95% от хондите са 16 клапана , да не се чудят феновете на другите марки защо хондаджия не изтъква 16те си клапана .... щото всички са по толкова и си съвсем нормлано :drunk: Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за дръпка на D15B2 седан със Astra 1,6 Екотек 100 кончета мотор хечбек.

Не ви знам хондите какви коне са, и тези неща там които ги пише Д нещо си, ама Коуч 1,6 90 коня си е "умрел в буталата" дето се казва и както каза друг колега по-горе, явно има нещо което не е в ред или колата или ЗВУ (зад воланно устройство)

Колега 1,6 90 коня Коуч немисля че има някакви шансове пред D15B2.За вентилирания вариянт 1,6 16V 107 коня може да се спори по въпроса.Горе долу са на кантар тогава :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за дръпка на D15B2 седан със Astra 1,6 Екотек 100 кончета мотор хечбек.

особенно безсмислено начинание :blink: пусни се с някой москвич алеко ако искаш повече интрига ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особенно безсмислено начинание :D пусни се с някой москвич алеко ако искаш повече интрига ...

:blink::) Ае хвали я собственика и... преди нея имаше Вектра 2.0 115 коня седан.Казва че са на кантар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):D Ае хвали я собственика и... преди нея имаше Вектра 2.0 115 коня седан.Казва че са на кантар

няма такъв кантар :blink: 2-3 секунди до 100 ... тоя нещо е сънувал май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...