Jump to content
dinko12345

2,2 дизел или 2,4 бензин

Recommended Posts

Здравейте колеги!искам да създам тази дискусия,имам си причина за това,но искам да уточня,че искам да пишат само хора които са карали Акорд 7,и дизел и бензин 2,4.но не искам да стават спорове за това,коя е по-евтина за поддържане,коя харчи повече и т.н. интересува ме откъм возия, ускорение и кеф от шофирането,хора които са карали и двата модела, независимо какво карат сега,да пишат безпристрастно,без клишета и т.н.аз си имам мнение,но искам да чуя и други,за да го съпоставя с това на повече хора.благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни мотори - различно усещане.

Турбинка + по-висок въртящ момент, но бързо стига платото, а към края пропада. За спокойно каране на семейна кола е добър.

Другият е антипод. До средни обороти бива, после идва мощност, а накрая и радостта от VTEC-а. :) Дай му да изпреварва, но и в умерена езда е тих и култивиран.

Дизела само съм пробвал - "не е моето", а и предницата е по-тежка и мека, но за някого това е + .

За теб ще е най-меродавно да пробваш и двата - в еднаква каросерия и скоростна кутия, а по възможност и с еднакъв размер гуми.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...