Jump to content
go6i11

НЕСЕБЪР

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

понеже миналото лято доста фенофе се мяркаха я си признаите кои кога ще е там и некви кординатиевентуално ако имате желание за по бира :) пу съм първи от 10.07 - до към 20.07 ще съм на линия 0898642958упс обърках раздела ЕМКО ако имаш време я премести

Редактирано от go6i11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е верно,даите да се съберем към морето пък може и в Слънчев бряг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

понеже миналото лято доста фенофе се мяркаха я си признаите кои кога ще е там и некви кординатиевентуално ако имате желание за по бира ;) пу съм първи от 10.07 - до към 20.07 ще съм на линия 0898642958упс обърках раздела ЕМКО ако имаш време я премести

Я кажи ти къде то4но беше местенцето дето отсядш, 4е разказвах на доста хора, и помня 4е цените за нощувка бяха доста народни, дори сме6ни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от 29.06 до 9.07 и после Август. Ако някои Хонди се навърт там да вземем да ги умножим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

На 29 съм в Каварна на концерт на Меноуар, ама след това мисля да правя едно пускане надоло към Бургас така, че давай коордианти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото един къмпинг 5 лева на легло става за спане в бунгала по 4 човека има 5 бани с тоалетни ако някои има интерес да пита давам телефона на човека веднага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно де И БУРГАС СМЕ ТАМ. Това за местенцето с леглата не е лоша идея, но това по-скоро като сме по свободен. Един следобед + до късно вечер :) + Цър Пър може, но за повече едва ли ще има време. Пък и може парадче да направим да видят чужденците, че и ние имаме Хонди :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм цялото лято в Несебър. Това ми са координатите:088 8947875 / 087 8660760 - Емои малко информация:за желаещите да почиват в Несебър -> Вила Богдановза желаещите да почиват на брега на морето - точно на плажа -> Хотел ELEGANCE * * *за пиене на бира, лимонада и лаф на любимата тема - телефоните горе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...