Jump to content
Chavgov

Продавам Acura RL KB1 3.5 290 к.с.

Recommended Posts

Здравейте колеги, сменихме семейния автомобил и дойде време да се разделя а любимата си  Акура. Колата е внос от САЩ, с първа регистрация от 02.2009,  като аз съм вторият и собственик в България. Страхотен автомобил, който след като придобих през 2018г. е каран непрестанно в града, страната и чужбина.  Платени са данъка до края на годината и винетка до юни 2023. Акумулаторът е сменен преди няколко месеца. Има 50 литрова газова уредба на BRC, която е монтирана на мястото на резервната гума.

Моделът има само една спефикация. За тези, които не са запознати с модела и за да не изброявам всички екстри, слагам един линк към ревюто в Бричка, където нещата са обяснени доста добре.

Разликите между Акурата и европейския модел ( Honda Legend четвърта генерация KB1) са малки, но все пак ги има. Като основни мога да посоча липсата на обдухване на седалките, дисктроника и Pop up hood системата. Добавил съм като екстри Bluetooth и парктроник. Километражът на колата е в мили и км/ч, а пробегът от снимките (153053) е в мили. 

 

Колата се намира в София.

 

 За повече инфaрмация и/или огледи можете да се свържете с мен на телефон 0878 340 466 (Иван).

 

Цената е 11 800 лева, като е по-ниска от, заради леките забележки по боята и салона, които са видими от снимките.

1.JPEG

2.JPEG

3.JPEG

4.JPEG

5.JPEG

6.JPEG

7.JPEG

8.JPEG

9.JPEG

10.JPEG

11.JPEG

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...