Jump to content
Guest Maina 6th gen

честито на Thunder

Recommended Posts

Guest Maina 6th gen

за съжаление този път не е ХОНДА, а НАСРАН (оппаа НИСАН) ПРИМЕРА GT 2.0 16V 150 PS :D понеже пак е японка,предлагам да му простим изневярата и да остане в клуба :D ЧЕСТИТО!!!:argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

понеже пак е японка...

Тия Нисани - Талибани :D:D са произвеждани в Англия, та..... :argue: Иначе - да му е честита :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

вероятно е така :D абе предложих му една дръпка с моята скромна хонда (скромна,ама хонда :D ), за да го откажа на време,ама не посмя :D иначе нисанчето е топ от всякъде,фул екстри,абе струва си, еееех само да беше и хондаааа..... ;):argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Важното е на Него да си му харесва :D Нашето мнение НЯМА значение в случая !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Не се ебавайте NISAN си е мерцедеса на японците. Аз каааак съм си харесал един Pаtrol къса база. ;) Нека му е честита и да си я кара със здраве.Иначе съм си HONDA фен, нооооо има и други коли все пак.Примерно едно Митсубиши ГАЛНТ 2001г. не бих се възпротивил да имам визията му е просто убиец. :D:D:D:argue:;);)

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Честита да ти е с здраве да я караш!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Честита да му е колицата.Поне не е немска пръчка или френска чикия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

за съжаление този път не е ХОНДА, а НАСРАН (оппаа НИСАН) ПРИМЕРА GT 2.0 16V 150 PS ;) понеже пак е японка,предлагам да му простим изневярата и да остане в клуба :D  ЧЕСТИТО!!!:D

Майна, убивам те, какви само ги приказваш (пишеш)!!!;) Майтапа настрана, честито на човека, няма да съжалява, бъди сигурен! :D Много fun и щастливи километри! :argue: А Nissan-ското GT си е КОЛА, ама ИСТИНСКА! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

да му е честита, пак е доста добър изборда я кара безавариино :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

и от мен така с много здраве и да не го спират куките 4е маи 6те лети по патя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Айде и от мен ЧЕСТИТО той си заслужава хубава колица щото много си ги гледа. ;) Е верно не е :D ХОНДА :D:D но пък е добре и утре като се видим да почерпиш :argue:

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Честита да му е колицата.Поне не е немска пръчка или френска чикия  :argue:

Честито и от мене :D ама много те моля PARADOX_sf не обиждай така Немската атомобилна индусрия. :D Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Здравейте съклубари!Виждам, че Майна-та е пуснал тема-честитка за новата ми машина :D След 2х дневно неуспешно търсене на Хонда по моя джоб и вкус се пренасочих към кола, която харесвам от повече от 10 години – Нисан Примера P10 еGT. Автомобил, който притежава спортен дух (особено след 4 000 оборота - все пак мотора е създаден за пистови състезания в края на 89-та година и reline-a е на... 7 500 :D ...), чудесно пътно поведение, спортно управление и същевременно доста приличен комфорт.Искам да благодаря на Тони за помоща и отделеното време при покупката на колата – колата е нов внос и беше в Пловдив, така, че изпратих Майна-та да я огледа. След като той разпалено ме убеди в състоянието на колата и я капарира от мое име на другият ден вече бях у Филибето. Досещате се, че щом съм я купил значи съм я харесал, а за колата най-добре да каже пак Майна-та – аз мога само да я хваля. Имам „съмнения” за това, че колата е на истински 129 ххх километра :D . И преди някой да ме обяви за налудничав тип нека отново се допита до Тони и да вземе предвид факта, че от 4 години купувам и продавам нови и употребявани коли... Абе със здраве да си я карам както и вие ми пожелавате пък може да я видите догодина на събора :argue: Утре ще пусна малко снимки да я видите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

...Нисан Примера P10 еGT. Автомобил, който притежава спортен дух (особено след 4 000 оборота - все пак мотора е създаден за пистови състезания в края на 89-та година и reline-a е на... 7 500 :argue: ...), чудесно пътно поведение, спортно управление и същевременно доста приличен комфорт.

Хех, честито и от мен! :D И като гледам как си я нахвалил тая кола ти пожелавам наистина яки емоции с нея иии ... добре че не си се навил на дръпка с майната, че после щеше да се извинява пред всички как е паднал от Ниссана :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

...Нисан Примера P10 еGT. Автомобил, който притежава спортен дух (особено след 4 000 оборота - все пак мотора е създаден за пистови състезания в края на 89-та година и reline-a е на... 7 500  ;) ...), чудесно пътно поведение, спортно управление и същевременно доста приличен комфорт.

Хех, честито и от мен! ;) И като гледам как си я нахвалил тая кола ти пожелавам наистина яки емоции с нея иии ... добре че не си се навил на дръпка с майната, че после щеше да се извинява пред всички как е паднал от Ниссана :D;)
нисана няма никви шансове,ама Вили е хитър пич и ще стои далеч от хондички вече:D;) иначе не достатъчно е хвалил Примерата!!! наистина е перфектна!!!иначе щях ли на бургия да го докарам до филибето за нещо различно от Хонда??? наистина няма 130000км, чак да не вярваш за GT автомобил, ама явно я е карал някой галфон, който просто не я е заслужавал :argue: още веднъж - ЧЕСТИТО Вили и много положителни емоции :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Ох, как нямам повечко парички да взема един SKYLINE и пак да си говорим за Нисани, и на Панаира в Пловдив имаше един 350 Z дето много ще ме накара да се замисля преди да си взема Хонда :D Просто недеите така с лошото за Нисана :argue: не е по лош от Хондата :D На колегата да му е честита колицата и да доиде на Габровската среща в Неделя. Добре дошъл в отбора друже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Ето и снимки на новата любов :ppp :

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Разход при 120-130 км/ч (преди профилактика на мотора) - около 7,7-8,0 литра...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

перфектна е колицата. със здраве да я караш и много безавариини километри!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LoShoTo

Qd me e.Qd me e.Tozi pich tozi pat se naglasi.Za mene crx-a na tva momche beshe nai dobria v BG.Malko predi da mahna starata bangia pontiac fiero mu se obadih ,iskah da q vzema tazi honda no posle beshe kasno shot q beshe prodal.Palna glupost da dade perfektnata honda za kola koqto dori ne bih poglednal na ulicata.Vse pak 4estito.P.S.aaaa.i se izvinqvam za napravenata mi zabelejka no neshto mi izchezna kirilicata utre she q oprava.pozdravi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Благодаря на всички за пожеланията ;) LoShoTo - ще ти простя :ppp изказването за новата ми кола тъй като си роден на същата дата и месец като баща ми ;) . Но не съм сигурен, че няма да загледаш Примера-та ;) Доколкото си спомням навремето ми предлагаше бартер за Фиеро-то, нали? Със здраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Честито,много хубав автомобил и този модел доста върви. Със здраве и безаварийно да си го караш. :ppp Междо другото едни хубави лети джанти много ще го отворят. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

хайде една честитка и от мен колега.Със здраве да си я караш и не се съмнявам, че и тази ще стане хубавица като предишната.Колкото до това, че не е хонда - абе пак си е японска ;):ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...