Jump to content
Миткооо

Лагер за трипод на вътрешно каре отдясно

Recommended Posts

Провет,

скоро се извади долен десен шарнир след това, при качването на репатрак се извади и полуоската от вътршното каре и лагерите паднаха. Успях да намеря само 2. Та Та въпросът ми е дали, на някой, който е сменял вътршно дясно каре не му се намира капсулования оригинален лагер. Причината да не смемя карето е, че колата е пред нас на трупчената и не мога да извадя чашката му. Ще съм изключително благодарен и за някакви съвети. относно ситуацията.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално и на карето му няма нищо, най-много, ако го смениш с нещо афтърмаркет, да почнат вибрации и прочие, та причина да сменяш няма, вземи лагера от магазин за лагери, по размер да ти го извадят. Аз имах късмета и трите да намеря изпод колата, и сменях шарнира на платформата както беше колата, случайно си носих същия шарнир месеци в жабката, при мен и маншоните на карето бяха леш, та ги сменях тях поне 😂, случват се и такива неща… успех.

Редактирано от sashua

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор. Тази идея я отхвърлих, защото не видях номенклатура на лагера, но сега като каза по размер ще проверя.

Хубава вечер и весели празници ти желая!

Редактирано от Миткооо
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...