Jump to content
Roben

При палене много ли гълта.

Recommended Posts

хм ясно ама нее възможно да ми е свър6ила газта,преди палех на бензин и караХ НА газ 130 км съм минал а сега пак с 11 литреа газ ама си паля на газ 46 км дотук...нз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Roben

emi ne az gledah dokato sipvat.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

То си гледал,ама не се вижда ...нали е газ (или въздух)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Da no nali pomnq ,4E SIpah 6 litra benzin i 11 gaz i za 3 dni gi izhar4ih kato postoqnno sym karal na gaz,no vseki pyt sym palil na benzin,6 litra benzin za 15tina paleniq ne sa li mnogo,nz ne6to neee kak trqqq...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1
Отговорено (Редактирано)

Смени бензиностанцията колега :( П.С.Използвай кирилицата

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушай колегите смени бензин-газостанцията и ще се оправят нещата а ако кажеш и от къде зареждаш и от къде си ще е полезно за всички бъдещи потребители на тази станция :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее бе хора вижте сериозно говоря,първо това зараждане за което говорех с газта 11литра си е от бензиностанция една в мездра,а 6 литра бензин ги наляхме от друга кола изто4ихме.А и наскоро пак сипах за 3лв бензин само колко да паля на него,запалих то4но няколко пъти и се свър6и,къде мойе да е проблема.....?Ако има хора къде разбират да кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариянт ти е да смесва бензина с газта при развален предпазен клапан на бензина но тогава и трудно ще пали другото което е ако ти е на свършване газта започват да падат оборотите и като подадеш повечко газ да загасва след което трудно пали но ако галиш газта можеш да изминиеш някой и друг километър а на бутилката имаш ли датчик уред за нивото на газта в нея дай малко жокери какво си правил досега да не фърляме на боб или да гледкаме на кълбо :( а и все пак да питам бензиностанцията на лукоил -петрол ли е все пак, другото как са ти оборотите ниски високи въздушния филтър откога не е сменяван, масълце попипва ли как е пушака отзад изпарителя студен топъл като пробваш на газ след това изчакваш ли 5-10 мин за да пробваш на бензин и откога започна да го прави тоя разход проверка на свещи състояние, стар акомулатор засега това се сещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Вземи си сипи едно нормално количесто гориво в колата засечи я колко гори и тогава се оплаквай от висок разход ! :( 2. Газ се засича най добре на пълна бутилка- празна бутилка.3. От 3 литра бензин дето си ги сипал в 50 л. резервоар 2-та са се изпрарили и чакат да кондензират в по студено време....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vij sega kupih kolata naskoro evtino no e za remont i 6te q davam v ponedelnik,za smqna na ferodov disk e i tova deto mnogo mi gylta kato palq,vsi4ko deto kaza drugo si i e nared,za syjalenie na gazovata uredba e imalo strelka no e s4upena nqkak si i sega ne se vijda,i e montirana po nqkakyv skapan na4in za da vkliu4a na gaz trqbva da natisna kop4eto na 1 i otdolu im o6te edno pal4e koeto se 6traka nadolu za benzin se vkliu4va na 2 i pal4eto nagore,Probam na benzin i neiska ponqkoga,daje i kogato e imalo benzin nee palelo ponqkoga,sled tova probam na gaz i pak nestava,nqkoi pyt i na dvete ne6te,se trqbva da si imam po mnogo benzin za da palq ina4e da si karam na gaz otdelno.Na benzin samo deto gledam da palq na nego i posle prevkliu4vam na gaz.I poneje malko trudno pali,tvinagi trqq da i podam qko gazza da zapali.No pak kazva,kato q vzeh nalehme 6 litra benzin i 11 litra gaz,s gazta sym minal 130km 60 gradsko drugite 70 izvyn gradsko.No sym palil samo na benzin za 3 dni kydeto samo sym palil na benzin i karah vednyj za 5 min,toi svyr6i.Tova neee vyzmojno.......neznam kakvo moje da e.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec
Отговорено (Редактирано)

Съгласен с колегите.Може да са те излъгали при зареждане,може газта да била кофти,може да имаш проблем с изпарителя.Аз за това си паля всеки ден на бензин докато леко загрее и след това на газ и нямам грижи-от опитни газаджи знам че така трябва.До колкото съм чел другите теми за газ,не зареждай всеки път на празна бутилка малко количество-било набутка-има добри теми ,потърси ги в търсачката.Не карай с малко бензин в резервоара-горивата са ни достатъчно мръсни и по дъното на резервоарите ни има мноого екстри :bg:

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eh ne si iskal da pro4ete6 vsi4ko koeto sym napisal,ok lesno 6te si palq na beznin,mene ne me priqtesnqva tova deto nepali to s mnogo benzin 6te si pali,vyprosa e 4e mnogo gylta.. pri palene pak kazvam6 litra benzin za 3 dni samo deto sym palil na benzin ina4e sym karal na gaz i benzina svyr6i samo to paleneto....i zarejdah na 2 razli4ni benzinostanciii taka 4e tva nee varqnt.eh ne si iskal da pro4ete6,cqlata tema,az ako si naleq mnoogo benzin to 6te si pali,vyprosa e 4e mnogo gylta pri palene 6 litra benzin za 3 dena mi otidoha samo za palene ina4e sym karal na gaz prez tezi 3 dena,palq na benzin i vkliu4vam gaz.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Колата ако ти го гори бензина ще пуши черно, според мен не го гори ами изтича от някъде, качи я на канал и виж при запален двигател дали не капи от някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

neizti4a da ne bi tva da e 6toto kato palq i podavam gaz taka qko da si zapali hubavo?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...