Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, Колеги,

 

Нова поръчка от ATO24.de - до 2-ри март!

 

Ползвате безплатна доставка до гр. София, кв. Малинова долина.

 

ВАЖНО! Поради новите правила за ДДС за електронна търговия от юли 2021, курсът на Еврото, който ще използваме е 1.9775лв/EUR, което ще включва доплънителната сума, която заплащаме към ATO24 при поръчката.

След доставката, който е от София може да вземе маслата лично, а за Колегите от други градове, ще ги изпратя с куриер за Ваша сметка. С това вариантите за получаване на поръчките остават така -

 

  1. Лично предаване в София, кв. Малинова долина
    • тъй като през деня съм на работното ми място, ще може да получите нещата си в кв. Малинова долина след 19:30 часа в работните дни

  2. Доставка чрез куриерска фирма

 

За да се включите в поръчката, моля да използвате добре познатия "Шаблон за поръчка".


Стойността на поръчката Ви трябва да получа, преди крайната дата за поръчване. Парите можете да предадете лично, да изпратите чрез Revolut или чрез Wise или на следната банкова сметка:
Атанас Мушев
BG24UBBS80021013830440
BIC: UBBSBGSF

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД

 

Моля пишете само псевдонима си във форума, като основание за плащането.

 

Моля не превеждайте пари в чужда валута или от чуждестранни банкови сметки.

 

Телефон/viber за връзка: 0894639302 - Атанас

 

Шаблон с примерна поръчка:

Линк: https://www.ato24.de/en/ravenol-sso-sae-0w-30.html

Вид и количество: RAVENOL SSO SAE 0W-30 1x5L + 2х1L

Линк: https://www.ato24.de/en/honda-atf-z1-4-l.html

Вид и количество: Honda ATF - Z1 1х4L

 

Стойност на поръчката: (58.95 + 2*14.49 + 55.96)*1.9775 = ... лв

Начин на плащане:

                                    - Парите ще бъдат предадени лично 

                                    - Парите ще бъдат преведени по сметка в ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД

Начин на получаване:

                                    - Лично в кв. Малинова долина 

                                    - чрез куриер*

 

*в случай, че ще получите нещата си чрез куриер, моля след като поръчате, изпращайте данни за доставка, като лично съобщение

 

*към момента Revolut е най-лесния и бърз, същевременно безплатен начин за плащане на поръчките. Ако нямате Revolut, може да се регистрирате използвайки този линк - ЛИНК

 

*може да преведете сумата за Вашата поръчка и чрез Wise. Ако нямате Wise, може да се регистрирате използвайки този линкЛИНК

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравейте, поръчката ми е :

Линк: https://www.ato24.de/de/castrol-edge-professional-h-c2-0w-30-honda-1-l.html

Вид и количество: CASTROL EDGE PROFESSIONAL H C2 0W-30 HONDA 6x1 L

 

Стойност на поръчката: (6*12.95 )*1.9975 = 155.21 лв

Начин на плащане: парите ще бъдат преведени по сметка в ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД

Начин на получаване:  чрез куриер

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравейте,

Бих искал да се включа в поръчката.

Вид и количество: HONDA PSF–4х0,354 L

https://www.ato24.de/en/honda-psf-0-354-l.html

Стойност на поръчката: (4*6.99)*1,9775=55.30лв.

Начин на плащане: Revolut.

Начин на получаване: чрез Куриер

Edited by Tangra
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

   Здравейте!

За мен масло 1бр. Fuchs Titan GT1 5w-40 4l.  и 1бр. Fuchs Titan GT1 5w-40 1l.

https://www.ato24.de/de/fuchs-titan-gt1-5w-40.html

Стойност на поръчката: (26.94 + 7.60)х1.9775=68.31лв.

Начин на плащане: банков превод

Начин на получаване:куриер за Пловдив

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравей,

 

Бих искал да поръчам :

 

Линк: https://www.ato24.de/en/ravenol-hypersynth-hps-sae-5w-30.html

Вид и количество: ravenol Hipersynth HPS SAE  5W-30 -1брой, 5литра.

 

Стойност на поръчката:  36,95*1.9775 = 73,068лв.

Начин на плащане:

                                    - 74лв. ще бъдат преведени по сметка в ОББ

Начин на получаване:

                                    - чрез куриер

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
преди 3 минути, agresor41 написа:

Здравей,

 

Бих искал да поръчам :

 

Линк: https://www.ato24.de/en/ravenol-hypersynth-hps-sae-5w-30.html

Вид и количество: ravenol Hipersynth HPS SAE  5W-30 -1брой, 5литра.

 

Стойност на поръчката:  36,95*1.9775 = 73,068лв.

Начин на плащане:

                                    - 74лв. ще бъдат преведени по сметка в ОББ

Начин на получаване:

                                    - чрез куриер

Парите са преведени

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравей, Ronin7.

Моята поръчка:

 Линк:https://www.ato24.de/de/amsoil-xl-5w-30-synthetisches-motoroel.html

Вид и количество: AMSOIL XL 5W-30 SYNTHETISCHES MOTORÖL      13x1L 

Стойност на поръчката: 7.95 x 13 = 103.35 x 1.9775 = 205 лева

Начин на плащане: по сметка в ООБ АД

Начин на получаване : Лично в кв. Малинова долина 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако още не си поръчал, утре сутринта ще преведа сумата и след обяд предполагам ще бъде в посочената сметка. 

Edited by dorn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Парите са преведени по сметката !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колеги, поръчката е направена! Ще пиша отново, когато пристигне. :bg:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Здравейте, Колеги! Маслата пристигнаха. Tези, които ще пътуват с куриер, ще ги сортирам и опаковам тази вечер и ще ги изпратя утре, а тези които са за лично получаване може да се взимат. :thumbs1:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Upcoming Events

    No upcoming events found
×
×
  • Create New...