Jump to content
nts

GTB1752VL, максимално допустимо налягане на турбината след ремап в дългосрочен план! Акорд 2.2 i-dtec!

Recommended Posts

Моля за мения и съвети. При стандартно 1.2 бар манометрично, как ви се струва 1.48 бар манометрично, ако всички карти са направени качествено!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса по-точно е до какво налягане е ефективна турбината. Може да се вдигне и до 2+ бара стига самото турбо да си е в картите на ефективност, когато излезе от тях има само топъл въздух и нулева ефективност. Може да се проследи с фабричното налягане какви температурни стойности поддържа и от там да се добие груба представа какво се случва и с постепенно повдигане на налягането да се разбере, къде е границата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tърсих предварително компресорна карта за тази турбина, но не намерих нищо от Гарет. Беше ми интересно какво е заложил производителя като параметри, и колко може да се надуе без това да доведе до преждевременно износване. Колата е ремапната, а аз като ползвател се опитвам да си отговоря на въпроси като този :) . Mr.SOHC, благодаря за менението, наистина полезно за мен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...