Jump to content
ivaivalito

Аларма Централно

Recommended Posts

Понеже колата няма централно и аларма а за пред каското ми искат аларма къде мога да си поставя .В Бургас навсякъде ми искат около 130 само за алармата и още 100 кинта зац ентралното а аз не искам хубава аларма,а само да пищи пред застрахователите щото те решат ли да я гепят к'вато и аларма да има ..... Виж за централното съм съгласен да дам някой лев защото е все пак удобство .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,мисля че тук може да намериш нещо по-евтинко но понеже си от Бургас незнам каде трябва да и я сложат за да си има гаранция и т.н.дано съм бил полезен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже колата няма централно и аларма а за пред каското ми искат аларма къде мога да си поставя .В Бургас навсякъде ми искат около 130 само за алармата и още 100 кинта зац ентралното а аз не искам хубава аларма,а само да пищи пред застрахователите щото те решат ли да я гепят к'вато и аларма да има ..... Виж за централното съм съгласен да дам някой лев защото е все пак удобство .

Не подценявай алармата, защото един китайски боклук може да съкрати живота ти,а и този на съседите ти. Аз на един съсед на гробницата, която вие денонощно (%$%$*)& ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една китайска пикня,дето ми я подариха от ДЗИ когато си правех застраховката.Не е монтирана никога,отварял съм я само за да я разгледам.Има даста подробно описание и ако се хвана ще си я монтирам сам за два часа.Нужни са елементарни познания по електротехника.Давам я за 30 лева,ако искаш си изпрати адреса да ти я пратя по куриер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво точно караш? Ако има имобилайзер можеш и без аларма да си направиш каско, аз съм жив пример ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво точно караш? Ако има имобилайзер можеш и без аларма да си направиш каско, аз съм жив пример ;)

Сивик 5та седан.Няма имобилайзер в ДЗИ ми е каското но не ми дадоха аларма :blink: А на самите аларми има ли указание как се монтирват дори и ка4ествена да е бих дал 50-60 лева но да си е монтирам аз дали имат схеми ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...