Jump to content
Pampov

Бобина-компресор климатик

Recommended Posts

Привет колеги!Компресора отказа да включва и след диагностика в един сервиз/извън Пловдив/ се оказа-изгоряла бобина.Като се поразчетох за хроничните проблеми с компресорите на нашите автомобили,имам съмнения,че може да не е само бобина,но трябва да се види от специалист.Някой може ли да препоръча сервиз в Пловдив,който е специализиран в автоклиматици и има положително мнение за тях.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо да го ресетнеш през компютъра. И моя не работеше, но след операцията се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че го ресетнаха.Днес ми направи впечатление,че се чува шум от компресора(гадничко стържене),та това ме притеснява повече.Като свалим компресора ще споделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,да споделя,вече имам работещ климатроник.Ремонтен комплект за компресора(шайба,съединител и бобина) 150 лв и работата от един приятел(сервиз Бош на Скобелева майка).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде намери ремонтния комплект, колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сервиза го намериха,не знам.Иначе аз се обаждах в бултрако,но ми казаха срок около месец за доставка и цена 298 лв.Задължително трябва да е свален компресора,че имало много разлики в моделите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...