Jump to content
Tin01

Смяна на CD player с навигация

Recommended Posts

honda-civic-hatchback-3-doors-2008-modelЗдравейте колеги, имам 8-ма ген сивик която е със стандартния CD Player и се чудех дали е възможно да се смени с оригиналната навигация на хонда или aftermarket

нави е единствения вариант? И съответно от къде мога да закупя такава навигация? Прилагам снимка и благодаря предварително

Редактирано от Tin01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти излезе сметката колега. Не е само навигацията, трябва ти дисплея от навигацията също, антената на навигацията, ДВД устройството в жабката, както и самата жабка защото е различна.. и да не забравим и кабелаците отзад където вървят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек голяма занимавка и пари... попринцип съм приготвил до 500лв за навигация, но тези aftermarket не ми харесва как седят и затова се обърнах към тази. Ако отида в някоя автоморга дали няма да мога да взема всичко на по-тънко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, ако смяташ да използваш тази навигация като навигация.. ще бъде пълна загуба на пари. За 4 години съм я изпозлвал 2 пъти и съм сбъркал. Единствено си ползвам навигацията за да видя ако следва завой на непознат за мен път или да видя къде е следващата пресечка. За навигиране си използвам google maps на телефона, което можеш да имаш на една андроидска навигация например :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...