Jump to content

Recommended Posts

Хора, хондаджии, колеги ... аман-заман, тъпата хидравлика скърца, като въртя волана. това така ли трябва да е?! Течността в казанчето е почти догоре (един пръст под капачето). Воланът се върти леко, но свири тихичко при въртене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че ремък приплъзва и е за смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Ако искаш да разбереш дали е от ремъка, намажи го отвътре със разтворен в спирт малко колофон, това е разтвор който увеличава сцеплението многократно, но за кратко време. Ако утихне-значи ти е за смяна ремъка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

ремък за смяна.съмнявам се да е помпата-прекалено здрави са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

успех ;)

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ако искаш да разбереш дали е от ремъка, намажи го отвътре със разтворен в спирт малко колофон, това е разтвор който увеличава сцеплението многократно, но за кратко време. Ако утихне-значи ти е за смяна ремъка.

Чиста прясна водичка наляна от чешмата или ако имаш по-голяма плюнка също върши работа ;) Хора замислете се малко , всички останали коли ли им свирят ремъците като завиват ;) обзалагам се , че не подсвиркват на мацката с къса поличка минала покрай тях ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми свири от 1 година но съм нямал проблеми поне не до сега.Аз и не знам къде е този ремък за да го видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е дразнещо :thumbs1: ужасно ми се иска да се оттърва от този звук, но май няма начин... ремъкът ми е относително нов, много му е рано за смяна, а звукът се усилва... най-гадно е при паркиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...