Jump to content
Guest Ceko

Задна чистачка

Recommended Posts

Guest Ceko

Гумата на задната чистачка е наръфана и изобщо не чисти. Пробвах да сложа гума от предна чистачка, но нещо не става. От къде мога да си взема нова и за какви цени става въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

На семинарията на светофара има една гумаджийница и магазин за авто части. На Шампион чистачка е около 6 лв. зависи колко е дълга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

А на някой верига бензиностанции продават ли? Защото съм от Варна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

А на някой верига бензиностанции продават ли? Защото съм от Варна :D

Във Всички, вземаш старата и мериш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

ммм в магазинът на Bosch нямав Лукойл същов Метро също... продължавам да търся :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

ммм в магазинът на Bosch няма

Колега, тез просто ги отпиши. Във Варна, точно преди моста посока Аспарухоно -> Галата в дясно след ЛУКОЙЛ-а или ОМВ-то ви (не помня точно) имаше един готин магазин (с червени надписи на бял фон АВТОАКСЕСОАРИ и две ферарита оляво и отдясно). Аз от там преди година си купих моите честачки, които онзи ден откраднаха. :ppp Марката беше ШАМПИОН, с жълти рамки и двойна гума. Знам, че имаше всички размери и се продаваха еденично по 7 или 8 лева бройката ге купих тогава, щото бях на море и ме запука дъжд, а старите - както с тях така и без тях. Как точно се казва магазина, и на коя точно улица се намира - не мога да ти кажа, понеже съм от другия край на България, но съм сигурен, че беше посока Аспаруховия мост след бензиностанцията на ОМВ или ЛУКОЙЛ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

ок, благодаря ти. Тия дни ще потърся тоя магазин, дано да имат още :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...