Jump to content
Kameliya Taseva

Компресор Honda Civic VIII, 83 к.с. 1,4

Recommended Posts

Здравейте! От над седмица издирвам компресор за климатик за Honda Civic VIII, 1.4, 83 к.с., 2007 г. Проблемът е, че е изтрита лепенката и нито знам каква марка е нито нищо по-подробно за него, освен че имам 3 снимки след като го свали майстора. Повечето компресори, които се предлагат се оказват несъвместими. Според майстора това е някакъв вид компресор, който е бил междинка между тази генерация и следващата. Аз съм жена и нищо не разбирам от тия неща, обаче вече седмица седя без климатик и ще откача. В линка има снимките на въпросното чудо. Моля за помощ!

 https://www.facebook.com/groups/499391866844517/posts/4153532524763748/?comment_id=4155092784607722&notif_id=1625121554318176&notif_t=group_comment&ref=notif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, споделете тук или на лично VIN номер на автомобила. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Номерът е: SHHFK17607U015161

Това, което разбрах последно от майстора е, че текущия компресор е: Sanden TRSE07 4900, OEM номер: 38800 RSH E010 Двигател: Civic 8 1.4i-DSi 83 к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли дали има смисъл в рециклирането на текущия и ако да, къде може да се направи? Цяла седмица търсим такъв компресор и не можем да го открием, вече и аз се чудя как да постъпя.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерът на компресорът при вас е - 38810-RSH-E01. Да, текущия може да се рециклира, но ще ви пиша на лично за да не правя излишна реклама. 😄

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
5 minutes ago, Loopebg said:

Номерът на компресорът при вас е - 38810-RSH-E01. Да, текущия може да се рециклира, но ще ви пиша на лично за да не правя излишна реклама. 😄

Да, така излиза по вин номера, но де факто сваления компресор е този, който написах, никаква идея нямам защо е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...