Jump to content
Vmax

Спирачни Дискове....?

Recommended Posts

Здрасти чудя се какви дискове да си търся за Хондата 4ген. Сивик ,задни съм намерил Бендикс за около 100 лева комплекта,но за предни намерих само италянски за по 40лв.парчето,търсех текстар,ама нещо немога да намеря,помагаите какви да слагам и каде ги има.Знам че италянските са гадни.А и немога също да си намрея и задните биалетки там където си взимам частите нямам инфо за тях дори и след като им ги снимах да ги видят как изглеждат.Помагаите моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери в ТЕХКО намира се на гърбът на сервиз ПОЛМО в орландовци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора предлагат ми Предни и задни дискове брембо предни 170лв задни 120лв кажете да ли си струва някаде ис форума бях чел са китаиски ментета, и делфи ми предлагаха,обаче мои позант си беше сложил на маздата за 2 месеца и бяха вече криви.Помогнете не ми се иска да взема нещо и да изрева после на умрело.Гледам еди съфорумец е доволен от Нипонпартс или от сорта беше не съм сигурен.Казваите какво да търся :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора предлагат ми Предни и задни дискове брембо предни 170лв задни 120лв кажете да ли си струва някаде ис форума бях чел са китаиски ментета, и делфи ми предлагаха,обаче мои позант си беше сложил на маздата за 2 месеца и бяха вече криви.Помогнете не ми се иска да взема нещо и да изрева после на умрело.Гледам еди съфорумец е доволен от Нипонпартс или от сорта беше не съм сигурен.Казваите какво да търся :hondarulez:

За делфи , много хора от форума се оплакват от тях.Напиши в търсачката делфи и ще ти излезнат доста теми там прочети те кво казват.За брембо съм чел из форума , че са хубави ама незнам вече за оригинални или други е ставало на въпрос.Все пак колега изчакай да видиш какво ще ти напишат другите колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора предлагат ми Предни и задни дискове брембо предни 170лв задни 120лв кажете да ли си струва някаде ис форума бях чел са китаиски ментета, и делфи ми предлагаха,обаче мои позант си беше сложил на маздата за 2 месеца и бяха вече криви.Помогнете не ми се иска да взема нещо и да изрева после на умрело.Гледам еди съфорумец е доволен от Нипонпартс или от сорта беше не съм сигурен.Казваите какво да търся :hondarulez:

За делфи , много хора от форума се оплакват от тях.Напиши в търсачката делфи и ще ти излезнат доста теми там прочети те кво казват.За брембо съм чел из форума , че са хубави ама незнам вече за оригинални или други е ставало на въпрос.Все пак колега изчакай да видиш какво ще ти напишат другите колеги.
Да дано и някой друг драсне мнение по темата,защото съм го закъсал,вчера четох из нета че една част от хората каращи с Брембо и съответно са доволни задължително са с меки накладки иначе твърдите ги ядели доста бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже дали са добри,че иначе не ми остава нищо друго освен да поръчам Брембо.Тези Ашика какви са,че абсолиутно нищо не съм чувал за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих Делфи и накладки делфи но нещо не съм доволен от накладките много хъркат и ми се струва че са твърди достаСега мисля да ги сменям със спеед и ще видим какъв ще е ефекта иначе за сега нямам проблеми спрямо дисковете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да сменям моите предни дискове и съм се насочил към FERODO накой ще ме светне ли колко точно ще ми струват !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...