Jump to content
danixndts

Honda Civic кодиране на екстри?

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди седмица си купих Honda Civic 2010г. фейслифт на 8-ма генерация 1.8 бензин, пълен автоматик, голяма рядкост доколкото знам, с всички екстри за модела: панорама, кожа, нави, подгрев, ксенон, двузонов климатроник на пасажерската врата и ел. огледала. Интересува ме мога ли да си кодирам екстри на колата, примерно като постоянни фарове (не само auto когато се стъмни; прибиращи се ел. огледала чрез ключа на колата, auto заключване в движение и т.н. Примерно ако закупя HDS / HIM, поддържа ли кодиране? Аз лично имам Launch и J2534 Passthru VCI, но нищо не мога да направя с тях, само четене/ триене на грешки, живи данни и тестване на модули. И от тук идва въпросът ми: "Хонда може ли да се кодира като цяло?“ Благодаря ви предварително за мненията! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! За автоматичното заключване можеш да си го включиш - напиши в гугъл как да го активираш и ще ти излезе - става без софтуери и техника. Относно постоянните фарове ти трябва DRL модул и по този начин ако оставиш лостчето на Auto- когато е светло ще светят "дневните", а стъмни ли се се задейства сензора и пали късите. Относно автоматичното прибиране на огледалата - Алиекспрес е твоя човек. Купува се едно модулче, което при заключване на колата, сгъва огледалата. Има 2 режима за разгъването - при отключване и при контакт, което зависи от една допълнителна жичка - дали ще я свържеш или не. Надявам се да съм помогнал (всичко казано е правено по моята :) ).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега! Определено ми помогна и ми спести 300 лв. от закупуването на HDS, благодаря ти! 😄

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...