Jump to content
Apocalipce

Закупуване на CR-V 2013 бензин.

Recommended Posts

Здравейте, мисля да закупя CR-V 2013 год. Тъй като пътуваме много искам да сложа ГАЗ, затова, моля ви да ми разкажете за модела малко. Всичко което чета тук е за нови коли купувани 2013, а мен ме интересуват болежки за които да гледам. Вече имаме една хонда, която е на 25 години и все още върви на пушка. Затова искам и следващата да е хубава и да ми вози семейството, и да имам спокойни пътувания, а не да се чудя колко ще седи по сервизите. Дано да пиша и хората които имат газови на техните коли. благодаря ви предварително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

😭 егати, толкова хора и няма един да каже две думи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей  , аз имам такава  2013 г , сега е на 145 к километра . На 35к и сложих газ . Нямам проблеми с газовата , моята е брц , до сега сменям само филтри. реглаж на клапаните на 20 к , но до сега е било само минимална корекцията . Като цяло на 70 к  смених задната дясна главина , че се прецака лагера . Това е  никакви други грижи , само редовното обслужване с масла и филтри и накладки.  Като цяло съм доволен от колата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, радвам се, че някой ми отговори.Може ли да те попитам колко ти харчи зиме и лете в града на газ? Как е возията, по принцип хондите возят по-стегнато? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей , за горено не мога да ти кажа точно колко е градското , защото аз всеки ден и правя по 140 километра  но от тях 120 са ивънградско , средния ми разход е  около 10.5 зимата и 9,5 лятото + около 1 литър бензин. Газ вl 10447.60 общо;  113.98  на месец;  3.75 на ден;  9.80 на 100km това ми показва в момента за разхода. Возията е малко твърдичка , определено не е като на седан , но е стабилна на пътя .

Редактирано от Prodi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 30.04.2021 г. at 12:13, Apocalipce написа:

Здравейте, мисля да закупя CR-V 2013 год. Тъй като пътуваме много искам да сложа ГАЗ, затова, моля ви да ми разкажете за модела малко. 

Звъннете ми на 0885030006 ще се радвам да споделя впечатления

 

На 1.05.2021 г. at 21:52, Prodi написа:

 Като цяло на 70 к  смених задната дясна главина , че се прецака лагера .

Главините се подменят безплатно в бултрако до 180хил км.

Редактирано от dindin
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Emil Kolev написа:

Звъннете ми на 0885030006 ще се радвам да споделя впечатления

 

Здравейте, вашите впечатления ще са полезни за повече хора ако ги споделите в темата като колегата Prodi. 

Ще се радвам ако решите да ги напишете. 

Поздрави! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, Emil Kolev написа:

Главините се подменят безплатно в бултрако до 180хил км.

И това с какво променя факта , че ми е дала дефект главината . Човека пита за проблеми , а не за сервиз :) И не съм я сменил в Бултрако .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карала съм CR-V 2013 на газ и мога да твърдя че е ОК, смесен разход на газ 10-11 но и газта иска поддръжка

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...