Jump to content
pavle

чип тунинг за D16z6

Recommended Posts

Здравейте наскоро станах горд собственик на HONDA CIVIC 1.6 V-TEC седан, и имам намерение да скрия още някое конче под капака за магарето зад волана :stretcher: и въпросчето ми е следното: възможен ли е чип тунинг за двигател D16Z6, как става и прави ли го някои в BGБлагодаря предварително!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито за колата. Чип тунинга няма да има кой знае какъв ефект. Ако искаш да сложиш някой друг кон, се замисли за въздушен филтър(спортен), колектори, генерация.......... и така на татък. Има доста глезотийки които могат да се направят. Ефекта ще е доста по-дъбър от чипосването. А ако го направиш след гореизброеното, ще е няй добре. Все пак ако искаш да минеш евтино, от тук можеш да почерпиш много полезна информация.http://www.psytronix.org/xo/.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро станах горд собственик на HONDA CIVIC 1.6 V-TEC седан, и имам намерение да скрия още някое конче под капака за магарето зад волана :stretcher: и въпросчето ми е следното: възможен ли е чип тунинг за двигател D16Z6, как става и прави ли го някои в BGБлагодаря предварително!!

1net е твоя човек.........но аз не бих се хвърлил първо на чип :robot: ..........прочети http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7390 първо пък и пробвай с търсачката...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно коне се и завръщат на мястото си и след основен преглед и ремонта на двигателя :stretcher: подмяна на някой атрибути и части , за които се предполага , че след 10-15 години са увехтяли или не изпълняват дейността си пълноценно :robot:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...