Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Който го е страх от мечката не ходи в гората :lol: Това е релето :lol: Развива се с удар, може и с чук ако ти е нежна ръчичката :lol: Няма контра. Чука и мамата.... :whip:

Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако ми се наложи нещо да развивам гледам в user manual-а. От тези подробните , които на 100 места са пускани във форума. Не знам конкретно как се сваля main relay , но съм сигурен че там ще го има обяснено , както и местоположението на всичко което трябва да развиваш.Късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по мой спомен трябва да се измъква с преплъзване на горе.но най-добре е да си го развиеш от болта,въпроса е да успееш да го лашнеш от там си върви на ръка :whip: успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Здравейте колеги, колата ми прави проблем със запалването когато е топла- Болката на Хондите- главно реле...днес намерих време да сваля капака под волана и го видях къде е...някой беше казал че е малко ама мойто не е никак малко, колкото 3 кибритени кутийки една в/у друга... на прав път ли съм? Хванато е със една пластина към метална рамка и е стегната със болт...разгони ми се фамилията но не можах да го развия тоя е...ан болт, цялата рамка ще изкьртя но не се развива, да не би да има контра-нямам достъп от зад , випросът ми е дали релето не се измъква от тая пластина че ме е страх да го напъна... :whip:

В предишната тема за това реле ти се оправдаваше с акомулатора , как то и зарибяваше колегата пуснал темата ама и твойто реле се предаде :lol: .Мойто Пеше го пребори (Policman :lol: ) за което много му благодаря.Релето е това което го описа (май беше кафяво на цвят) , захванато е с един болт.Пешо го разви и го свали.Май после от тази кафява "кутия" се вади самото реле :lol: .Еми тва сваляй и презапоявай.
Абе то че ми е заминал акумулатора-заминал е...но ми се случи да дам на контакт и да не тръгне помпата вече 2 пъти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти и аз маи ще свалям реле че и моита ги прави тия маскарлъци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти и аз маи ще свалям реле че и моита ги прави тия маскарлъци

Абе натроших си пръстите и ги изподрах не се и не се развива това болче, накрая ще го резна с нещо срам и позор-110 кг. съм а и съм доста здрав в ръцете пък... :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако четеш английски в google можеш да намериш много информация + снимки по въпроса. Достатъчно е да търсиш "honda main relay" :worthy: Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се разви много лесно.Споиките са направениБи трябвало всичко да е наред,а и пали по различен на4ин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...