Jump to content
BLIZNAKA

Здравеите Варна

Recommended Posts

ако няко има лепенка и ми я даде да я сканирам .мисля че ще опрая нещата с лепката-фен клуб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пропусна тоя път, че не съм си у Варна :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее къде без мене. До сега не съм пропуснал.Аз съм 100 % :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами той Митко има доста, ако дойде ще земете от него :ph34r: няма смисъл сами да си ги произвеждате,нали се пакдизайна си е решен от клуба, ако всеки почнеда си измисля дизайн и да си лепи как се поазнаваме ? :ph34r::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май и аз ще мина след малко :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toyo

Е какво стана аз изтървах да дойда на първата среща на хонда клуб от както съм хондаджия :lol::ph34r: Дано следващата да не е минала докато си включа компа :ph34r:. Между другото май VitoEJ9 е най-големия активист от варненци , той и мен фокусира на бензиностанцията и ме осведоми за форума и срещите , а с него даже на една улица работим пък не се познаваме :) Поздрави на всички и другия път се надявам да ви видя на живо :ph34r:P.S. И аз искам лепенка ей :-)

Редактирано от toyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

много яко беше 8 коли :ph34r: другия път се надявам да са повече

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе то времето ни развали рахатлъка. има и други дни ама наистина нека и другите зимат участие в срещите.повечко да ставаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не дойдох но едва сега седнах да разгледам какво става във форума :angry: За съжаление май пропуснах и да се сдобия с лайсни на клуба за номерата (регистрационните). toyo не съм най-големия, има и много по-големи :lol: В последно време или изтървам срещите или като отида няма никой (един път ми се случи). Предлагам да правим като останалите градове т.е. да насрочваме срещите не 2-3 дена преди това , а поне седмица. Например като в софия - всяка последна неделя от месеца. Не е казано да е така, но да е нещо такова и седмица преди това да си напомняме във форума. ПП toyo аз твоя ЦРХ го фокусирах още в КАТ на същия ден, регистрираха ти го с пълномощно нали? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VitoEJ9 същия си видял , аз постоянно те засичам между другото.Продавам в Одесос някой път може след работа да прескоча до теб да побъбрим.Относно сбирките по-ранно известяване = на повече хора (теоретично).Аз съм жив много.Поздрави и доскоро виждане на брутална хонда-клуб среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някаде пак ще правим ли срещичка?

Дам, срещите стават седмични - всяка Сряда от (след) 21:00 в кафе "Лучано" зад ХЕИ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде аз съм там.:)Ще доведа и двама нови члена. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BatVill

Ако не ме сгази нещо до довечера и аз съм там. :rolleyes:

Редактирано от BatVill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега що не видя от кога не е вдигана тая тема , има си друга тема за варненските срещи.Ако имаш желание всяка сряда 21:00 на ЛУЧАНО на ХЕИ там се събираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не го е напекло слънцето просто пича преди него пишеше на шльокавица и съм му батисал мнението! Ползвайте си другата тема за срещи таз я закатанчвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...