Jump to content
Mboevv

Проблем CR-V3 2.0 бензин 2007 автомат

Recommended Posts

Здравейте.... Вчера след смяна на пистов ремък без ролките  и Гарнитура на капака на клапаните и реглаж колата изгасна в движение след 100 км каране. Става дума за CR V 3та серия 2.0 бензин газ 150 к. С 2007 г. FB_IMG_1605385790280.thumb.jpg.3d9b6e29c1bbd31191c3afd09517bb5f.jpgНямаше никакви грешки нито светещ чек. 

След поредния опит колата запали, но се оказа с много ниски обороти около 500 об. и гаснеше  и светна чека за P0404. Screenshot_20201117_121007_org.prowl.torque.thumb.jpg.33d226709dcd9d209632ee1b44100503.jpgПокарах я така около 10 км за да се прибера и след това изчисти грешката искарах и вкарах кабела на EGR и колата нямаше никакви проблеми.... Какво може да се е случило.... След това я карах още около 100 км без никакви проблеми. Възможно ли е да е от импулсния датчик на коляновия вал и къде се намира той понеже ми се е случвало с друга моя кола на др марка. Благодаря предварително лек ден. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А преди да започнеш да разглобяваш изключи ли минусовата клема на акумулатора?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не....... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е била причината, като аз не съм разбирач. Който е компетентен да каже. Но от моя скромен опит предполагам, че е това. Аз като реших да проверя дебитомера в какво състояние и понеже е доста елементарен за сваляне, след като го демонтирах и монтирах отново светна чека. След това изключих за няколко минути акумулатора и всичко се оправи. Затова вече какво и да правя по колата изключвам клемата. И в руските сайтове така съм чел. Дори за смяна на спирачната течност трябва да се извади клемата.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...