Jump to content
Rust

Поомоощ :))) (съвети и инфо)

Recommended Posts

При висока скорост ли ти светва чек-а или при високи обороти ?Ако светва примерно над 5500 независимо от предавката твърде вероятно Vtec-а да не ти бачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При висока скорост ли ти светва чек-а или при високи обороти ?Ако светва примерно над 5500 независимо от предавката твърде вероятно Vtec-а да не ти бачка.

Ами основно ми светва на 5-та при 140 на извънградско, тук на градско ми се е случвало един два пъти и то всеки път на симеоновския баир, единият път бесхе на втора с ниски обороти около 1500 карах с 20 зад автобус, вторият път беше на 3-та около 3000 оборота мисля отново по симеоновско шосе нагоре.Но на магистралата просто в момента в който се кача и залепя 140 и на първата минута светва. а на пета 140 са около 3200 rpm .На градско най-редовно на широкото на бояна си я изрязвам 2ра,3та до към 7000 и няма проблеми. Редактирано от svetulcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©

........140 са около 3200 rpm............

;);););):huh:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При висока скорост ли ти светва чек-а или при високи обороти ?Ако светва примерно над 5500 независимо от предавката твърде вероятно Vtec-а да не ти бачка.

Ами основно ми светва на 5-та при 140 на извънградско, тук на градско ми се е случвало един два пъти и то всеки път на симеоновския баир, единият път бесхе на втора с ниски обороти около 1500 карах с 20 зад автобус, вторият път беше на 3-та около 3000 оборота мисля отново по симеоновско шосе нагоре.Но на магистралата просто в момента в който се кача и залепя 140 и на първата минута светва. а на пета 140 са около 3200 rpm .На градско най-редовно на широкото на бояна си я изрязвам 2ра,3та до към 7000 и няма проблеми.
Добре де, послъгах грешката е вярна 3500 оборота :cool:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

 

........140 са около 3200 rpm............

:):D:P:thumbs1::tooth::):):)

сори за off

аре да ти дам още 1-на тема за размисъл - 160 / 5-та под 4000rpm :):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

........140 са около ....................3500 оборота

аре да ти дам още 1-на тема за размисъл - 160 / 5-та под 4000rpm :):D:D

 

;) Какви са тия Сивици бре хора, аз на моята 4000 оборота са ми

ни по-малко ни повече от 140 км/ч. Какви са тия скоростни кутии от вас? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

........140 са около ....................3500 оборота

аре да ти дам още 1-на тема за размисъл - 160 / 5-та под 4000rpm :):D:D

 

;) Какви са тия Сивици бре хора, аз на моята 4000 оборота са ми

ни по-малко ни повече от 140 км/ч. Какви са тия скоростни кутии от вас? :plane:

ами ако разгледаш спецификации на предавателни 4исла на ск.кутий ще забележиш 4е поне за мойта на двигател З1 - едва ли има хонда с по-дълги скорости, то явно и това е една от при4ините за сравнително по-ниският ми разход на гориво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с D15Z3 и на мен при ниски обороти на байр ми светва оранжевата :D . Колко струва тая лабда сонда и къде да си я сменя? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...