Jump to content
Guest Iltcho

Хонда карт - произвеждан ли е някога?

Recommended Posts

Guest Iltcho

Уважаеми съклубари, надявам се на вас, че ще ми помогнете.От 17 дни вече съм непушач. Причината е бас, че ще спра цигарите, но ще се захвана с картинг. Резултатът е налице, възраждаме врачанския клуб по картинг "Ботев" към СБА, и ми предстои закупуване на карт в клас до 125 кубически сантиметра. До тук попаднах на оферта 125 кубически сантиметра карт за 450 лева, но е с двигател Сузуки :blink: Не че имам нещо против марката, но ми се иска да е Хонда. Та ако някой от вас уважаеми приятели, е по-навътре с информацията и знае дали въобще е произвеждано, от къде може за се закупи такова зверче, дори и развалено - ще ви помоля да пишете. Естествено, че след като го пусна на колеленца, ще го облепя със стикери на фенклуб "Хонда" :D За сега разполагам с около 400 левчета, заделени за точно такова нещо :D Благодаря ви предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Хонда картове че има - има. Даже мога да те опътя от къде да идеш да си купиш чистак - бърсак :D:D Иначе за втора ръка, нещо до 400лв - нямам си и на идея :blink: PS: я си пуши и си свиркай :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

PS: я си пуши и си свиркай  :D  :D

Стига се заяжда :D Наистина говоря сериозно. Даи оферта за нов, ако има и за изплащане. Мисля и варианта - закупуване на Сузуки-то и смяна на мотора с Хонднов, ама пък мотор от къде.

Ако някой от клуба знае къде може да се намери карт Хонда, дори и да е занемърен, да не е читав - да казва. Решил съм и това е!!! Карт-а ми ще е ХОНДА, ако Ще и България да обърна :D

 

П.П

 

Иначе за втора ръка, нещо до 400лв - нямам си и на идея

добре и да не е на тази цена - кажи към колко ще е?? :blink: Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Е Аз сериозно ти казвам да си пушиш и да не ти дреме :blink: За цената на нов - не съм напълно сигурен, някъде около 4000лв струваше..... непомня точно.В сградата на "Daisy Technology" която се намира в Дианабат (София) - там имаше НЯКОГА няколко карта Хонда чисто нови. Ама това беше някога, може отдавна да ги няма тия картове вече.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Ами пич и аз съм фен на картингамога да те свържа с Момчил Манчев - той може да ти внесе, но цените са ....просто не питайкартинг с читав мотор 125 двутактов - към 4000-5000 лв някаде (втора употреба разбира се)иначе до колкото знам силните марки са роткс (или нещо такова) хонда, ямаха ...но е доста скъпо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ами пич и аз съм фен на картингамога да те свържа с Момчил Манчев - той може да ти внесе, но цените са ....просто не питайкартинг с читав мотор 125 двутактов - към 4000-5000 лв някаде (втора употреба разбира се)иначе до колкото знам силните марки са роткс (или нещо такова) хонда, ямаха ...но е доста скъпо :D

а евентуално би ли могъл да внесе само двигател Хонда.Аз самата конструкция ще я купя от друг :blink: Дори и да не е читав, пак ми върши работа. Ще му се направи ремонт и ще се кара.А по-слабите как вървят като цени??? В смисъл 50 - 100 кубиковите и въобще ако някой някъде попадне на обява - да я мята тука :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

ако искаш мога да ти дам неговия ГСМтои е луд на темата (ти си го гледал в репортажите на ринг пза Формула 1 - този с бръснатата глава) и е много добър на картинг :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

100 куб. дава по добри времена от 125-цата.На 0889 333478 търсиш Румен Бонев.Синът му е картинг състезател,а той беше гл. механик на Стоян Колев и сега се занимава със синът си.Говори с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Много благодаря на всички, които до сега приеха идеята ми на сериозно. Е момчета, (и малко момичета :):D ) НАМЕРИХ зверче :D Заводски е :D Не е Хонда, но пък ... може да му се подмени двигателя, което адски много ме радва :(:D Цената, на която намерих рама-та е скромните 350 лева :angry: Истината е, че не е в перфектно състояние, но с малко профилактики и козметики вярвам, че ще стане супер :D:D Благодаря на тези, които ме подкрепиха ;)

А да, щях да забравя, вчера се сдобих с червен шлем, с емблемата на Хонда отпред ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Еии като зглобиш нещо с real power :angry:)) свиркай - бих го пробвал със страшен кеф :())))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...