Jump to content
dimy

проблем с един чек

Recommended Posts

става въпрос за този зеления чек под скоростомера

 

Публикувано изображение

 

сега е станал оранжев :D ,а масло, ремаци и филтри са сменени :D

 

в превод - изисква, иска, нуждаесе от поддръжка, тех. екслоатация, съхранения :D:D

 

може ли това да е от свещи или от тва, че не са отбелязали на компа, че са сменени някой кулсомативи ???

 

и къде да я закара ма я оправят ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да кажеш на ecu-то че си ги сменил. на баща ми на джипа зад таблото има копче дето го ресетва. на хондата може и да е по друг начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е за смяна маслото и като се сменя маслото трябва да се ресетва някъде, но за първи път виждам такова нешо. Най- добре си намери сервизно за колата и виж какво индикира това и по какъв начин се ресетва и му започва брояча от начало. Успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има начин за ресет, на BMW-то на авера има сервизен куплунг на който му се закъсяват два извода за 20сек. ама на Хонда незнам... Продължавай да събираш мнения, не се знае от коя трънка ще изкочи заек...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф тая американска хонда само с глупости е пълна не сложили ел стакла ами една камара глупости да пищят и мигат :D да не говоря как се намират частите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пробвай така:източник: http://www.hondainfo.com/Натисни копчето дето си нулираш там километрите и дай на контакт. Дръж го натиснато. След 10-15 сек. трябва да изгасне лампичката. Върни контакта и пусни батончето. Ако не стане пробвай пак.А тука има и друг начин не знам кой ще ти стане.http://www.vtec.net/forums/one-message?message_id=386693

Редактирано от Orleto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това диодче по принцип е за напомняне, че трябва да се сменя нещо. При мене доста време мигаше като стартирам двигателя, а после почна да свети и постоянно. Просто ми сигнализираше, че съм стигнал 90К мили и трябва да сменям ремък, водна помпа, т.н. Аз бях ги сменил на 80К мили и явно от сервиза просто бяха забравили. Ето как го оправих:Maintance Light

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф тая американска хонда само с глупости е пълна не сложили ел стакла ами една камара глупости да пищят и мигат :( да не говоря как се намират частите :)

оки мерси стана ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...