Jump to content
ickatabg

Здравите. Моля за Съвет !

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

искам да попитам понеже съм убеден че тук ще ми отговорите компетентно. Искам да купя Prelude 99 г. 2.0 133 k.c. , но малко ме е страх от подръжката и незнам колко му е разхода на гориво. Ако някой има такъв и знае какви дефекти показва модел и дали е скъпа подръжката ще съм му благодарен. Забравих да спомена че е автоматик. Това добре ли е или да търся ръчка

Редактирано от ickatabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ickatabg

искам да попитам понеже съм убеден че тук ще ми отговорите компетентно. Искам да купя Prelude 99 г. 2.0 133 k.c. , но малко ме е страх от подръжката и незнам колко му е разхода на гориво. Ако някой има такъв и знае какви дефекти показва модел и дали е скъпа подръжката ще съм му благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре дошъл във форума. Не е нужно да пускаш две еднакви теми. Просто използвай редакцията за да добавиш нещо. :D Колата която си си избрал е невероятна. Ще ми е по-лесно да изброя недостатъците отколкото предимствата. Просто защото няма какво да кажа против нея. :D Това е един невероятен автомобил. получаваш висок комфорт, устойчивост при висока скорост, мощност, ускорение, спортно излъчване и як кеф. Ако искаш да я ръчкаш и да я караш по-спортно, задължително си вземи такава с ръчна скоростна кутия. Да не говорим, че и разхода ще е по-малък от автоматика. Там нещата седят около 12 на 100 градско.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей . Мислех си че по това време и на тоя модел ( двулитровия) мотора е Ви ТЕК но видях че съм с грешка . Относно автоматика той е с типтроник което ще рече че като те понамързява или ти трябва свободна ръка "може а се озиш кат бароец" , а "кат те оапе кучето" -чукваш лоста към теб и си в ръчен режим (при това ЧЕСТЕН) и с + и - "раздаваш правосъдие" . :D Щом си нагласил толкова пари , вземи тоя с типтроника . Сигурно си чувал че "който се е качил на автомат - никога не се отказва" (освен ако не си много под 30 год.) а и ДВГ-то не е "живяло в стрес" и изкарва ЕДИН :D км :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам понеже съм убеден че тук ще ми отговорите компетентно. Искам да купя Prelude 99 г. 2.0 133 k.c. , но малко ме е страх от подръжката и незнам колко му е разхода на гориво. Ако някой има такъв и знае какви дефекти показва модел и дали е скъпа подръжката ще съм му благодарен.

Разхода е около 13 градско, върви доста и не се разваля! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...